Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » T home modem . Az ügyfelszolga...

Peti1987 kérdése:

T home modem . Az ügyfelszolgalat nem segit . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felhívtam az ügyfèlszolgàlatot , hogy gyakran elmegy a net ha többen ràkapcsolodunk a wifire. ez olyan modem amibe beépített wifi van.a hàzban öt gép van négy wifin kapcsolódik.Tavaj kötettem be és egy 2008 as modemet kaptam.a szomszéd újjat kapott. elmondtam a panaszomat a thomenak erre azt a vàlaszt kaptam , hogy a wifi csak kènyelmi funkció ezért nem cserélik ki.mondom elmegy a net és monden nap ki be kell kapcsolgatnom.aztondja tegyek utànna routert. mondom màr próbáltam de nem oszt neki dnst.ennyi letettem.tehàt van egy szar modemem ami mögé routert se lehet kötni,de nem cserélik amíg ad netet.mit csinàljak?
2012. szept. 26. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd be a legközelebbi üzletbe a routert és mond meg hogy ha nem cserélik ki egy újra ( akár wifisre akár nem) akkor elállsz a szerződéstől mert ők nem biztosítják a megfelelő feltételeket (hibás , régi,használt a router). Ennyi kicsit határozottnak és talpraesettnek kell lenni.Az ő üzletpolitikájuk hogy megtartsák a fogyasztót.
2012. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom
2012. szept. 26. 13:28
 3/5 A kérdező kommentje:
am elnézést az írásomért mobillal írtam :) hirtelenjébe mert már nagyon idegesítő.
2012. szept. 26. 13:29
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:

ha nagyon nem akarják cserélni, akkor óvatosan szedd szét, de úgy, hogy ne látszódjon rajta, hogy szétszedted.

keresd meg a legnagyobb chipet, és piezzós öngyújtóból kiszedett "szikráztatóval" pattints rá néhány szikrát.


(nem szeretem a szándékos rongálást, de mivel itt nem garanciális cserével való trükközés lenne, ezért nyugodt szívvel tudom ajánlani)

2012. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :) ez annyira ütött kopott hogy meg se látszódna
2012. szept. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!