Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a számítógépem...

Miért fagy le a számítógépem mostanában gyakranm mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A probléma a következő: Észrevettem, hogy egyszerűen lefagy az egész számítógépem. Nem reagál sem az egér, sem a billentyűzet, ha jól néztem, még kikapcsolni sem tudom, csak ha hátul, vagy az áramot lekapcsolom. Gondoltam rá, hogy esetleg összeszedtem valamilyen vírust, úgy döntöttem hát, hogy újratelepítem az op. rendszert. Ez megtörtént, és néhány napig nem is volt semmi gond, de aztán úrjakezdődött a lefagyás.


Mi lehet a probléma? Meg lehet menteni még ezt a gépet, vagy kezdjek el gondolkodni azon, hogy beszerezzek egy másikat? Egyébként tervben van már, csak nem gondoltam hogy ilyen hamar el fog jönni az ideje...


2012. szept. 26. 12:29
 1/2 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézét.
2012. szept. 26. 12:29
 2/2 Davidss válasza:
Ott valami alkatrészhiba lehet, vagy a RAM-od kevés, vagy a proci nem úgy működik mint kellene, de a merevlemezzel is lehet gond.
2012. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!