Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri-e venni egy Gamer...

Megéri-e venni egy Gamer billentyűzetet? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
Mondhatni, hogy sokat játszom, főleg hétvégente, és zavaró, hogy este nem látom a billentyűmet, ezért lenne jó egy világítós gamer billentyű. Gond csak annyi, hogy ugye a jók azok 10-20 ezer környékén vannak, és nemtudom, hogy csak a világítás és pár extra funkció miatt érdemes-e beruházni egy ilyenre. Ha igen, akkor mindenképpen egy logitech billentyűt szeretnék, abban bízok csak és azt szeretem. Szerintetek érdemes venni, ha egy héten játszok 4-5-6 órát? + mindennap netezek is stb...

2012. szept. 26. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
1 kis bibi csak 35 .000 ft tól van magyar kiosztású gamer billentyűzet :)
2012. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én jobban tudok egy régi, de megszokott bilentyűzettel. A lámpa fénye rossz szögben esik v. csak valami másért nem kapcsolod be?
2012. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sine ***** válasza:

Mekkora butasag hogy csak 35ezerert van.

Itt egy gamer billentyüzet, magyar kiosztasu vilagtos stb a celra neked tökéletesen megfelelel.


[link]

2012. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én logitech-et szeretnék, egyszer vettem egy sima A4 tech bill-t és már amint ki próbáltam el is romlott....


Lámpa engem zavar játék közben.

2012. szept. 26. 16:55
 5/15 sine ***** válasza:
Ja sry ez pontosan nem gamer, csak vilagitos es magyar. Gamer kb 20ert van vilagotos magyar de arra nincs neked szükseged én jatszok kb napi 3-4 orat es meg en is vacillalok rajta van e ertelme. Egy jo egér többet számit.
2012. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Először is valaki definiálná, hogy mitől lesz egy bill gamer(olyasmire gondolok ami számít is valamit, és konkrétan a játékokhoz köthető)?
2012. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sine ***** válasza:

Hat ha kiosztas nem zavar..mert hat nemis ertem kit zavar az ha angol:) akkor ez a legjobb valasztas :

[link]

Ez kb 20ezer.Jatekra nincs jobb a Razernél:)

2012. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 sine ***** válasza:
Hat pl extra preciz nyomaspont, gumirozott csuszasmentes gombok többféle vilagitasi szinprofil, extra vekony gombok, makrozasi lehetösegek,billenytyüpröfilok, programozhato gombok stb.Pl beállitod a billentyüzetet vag 10 fele jatekhoz es egy funkciogombbal tudsz valtani a beallitasok között egy mp alatt. De pl ha ugy allitod be akk egy gombra betudsz allitani billenytyükombinaciokat is.
2012. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hat pl extra preciz nyomaspont, gumirozott csuszasmentes gombok többféle vilagitasi szinprofil, extra vekony gombok, makrozasi lehetösegek,billenytyüpröfilok, programozhato gombok

Ami egyik se játék orientált dolog, hasznát nem csak ott tudnám elképzelni.

Persze értem amit mondasz(ettől független a mai gamer bill trendet erősen kétségbe vonom), de ennyi plusz pénzt egy normálisabb ilyenért adna a fene.

2012. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sine ***** válasza:
Hat van benne igazsag es az ember sose tudja megerteni..de igy voltam en az egeremmel is ami 206volt..de most hogy megvan hat...:) Persze aláirom az erzes is dob rjta de amugy tenyleg iszonyat jo kenyelmes meg minden ..meg vhogy eg es föld a különbseg e között meg egy akar 4-5 ezres egér között amit igazabol nem tok megmagyarazni miert:) Ez kb olyan mint egy Bmw meg egy Wolksvagen erted mind1 jo meg stb de ha beleülsz megis .....D
2012. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!