Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobil asztali PC-t szeretnék...

Mobil asztali PC-t szeretnék összedobni, milyen alkatrészekkel lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Súly csökkentés elsősorban, de bármilyen hasznos tippet szívesen fogadok.

#mobil pc #könnyű pc
2012. szept. 28. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten mini alaplapok, amiken már akár integrált proci is van, ha nagyon számít, hogy mekkora, akkor egy ilyennel is lehet akár boldogulni.


(A VIA gyárt elég jókat.)

2012. szept. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:

Állítólag már alacsony fogyasztású i3 procival is van ilyen kütyü Mekkora teljesítmény kell? Mire? Mennyire kell kicsinek lennie?

Van készre szerelt minipc, ami akkora mint egy közepes könyv, mint egy netbook összecsukva. Kisebb kell?

2012. szept. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt az oldalt könyvjelzőzöm, hátha kiderül, hogy mi lehet az, amit nem lehet megoldani egy korszerű, jó teljesítményű notebookkal, és annál hogyan lesz mobilabb, hogy rajta van a monitor, pár centi vastag, bő A4-es méretű, és aksiról megy...
2012. szept. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gamer pc-re gondolok, de könnyített házzal, meg gondolom még esetleg tápegységből lehet könnyebbet, meg valami táska hozzá, nem tudom. A hardwareken sztem ezt a 2-t lehet kb. buherálni, ja meg max monitorban vmi mobilat. :) Erre kíváncsi vagyok, ezért kérdeztem igazából. Lehet, hogy az elkövetkező években sok helyre fogok utazni, és játszani szeretnék mellette. Vannak gamer laptopok, de nem igazán bízok bennük. A jó öreg asztali pc.. :), csak vmi könnyítéssel, mobilabbá tenni.
2012. szept. 28. 21:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Bump
2012. szept. 30. 17:15
 6/6 BM-Striker ***** válasza:

ITX-et szeretnél?

Akkor ebbe a házba:

[link]

menne.


hozzá egy muduáris (Aurim Gold 400) táp, kultúrált belsőért

[link]


Egy low peofile vga:

[link]


És egy mini-itx lap


Vagy FM2 egy 750k-val



Meg egy lapos CPU hűtő

Vagy egy drágább és erősebb inteles megoldás


Így gyorsan ez jött ki:


SAPPHIRE 11202-10-20G HD7750 LowProfile 1GB GDDR5 PCIE

menny: 1 db +

egységár: 31.720 Ft

ASROCK FM2A75M-ITX

menny: 1 db +

egységár: 22.238 Ft

COOLERMASTER RC-120A-KKN1 Elite 120 Advanced

menny: 1 db +

egységár: 13.208 Ft

AMD Athlon II X4 750K 3.40GHz FM2 BOX

menny: 1 db +

egységár: 18.656 Ft

FSP Aurum Gold 400W

menny: 1 db +

egységár: 14.923 Ft

SCYTHE Kozuti

menny: 1 db +

egységár: 8.801 Ft

KINGMAX 4096MB DDR3 1600MHz

menny: 1 db +

egységár: 4.836 Ft

Kosárban: 7 tétel

Összesen: 114.381 Ft

2012. dec. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!