Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a gond a videókártyával/gép...

Tomika710 kérdése:

Mi a gond a videókártyával/gépemmel?

Figyelt kérdés

Most lett új grafikus kártya rakva a gépembe (Nvidia Geforce 210), mert régi elfüstölt meg a táp is kilett cserélve. Szoval gondom a következő: Mikor bele lett rakva a kártya és a driver fel lett instalálva, akkor ment minden akadozás nélkül (játékok, filmek stb.) de másnap mikor elinditottam gépet nagyon szaggatott mindjárt a kezdőképernyőnél is és elkezdett akadozni a játék is. Ezután letöröltem a drivert és akkor már rendesen ment a gép, ismét tudtam videókat nézni, de ahogy elinditottam a játékot (Pro Evolution Soccer 2012), kiirta h nincs meg a mindimum rendszerkövetelmény.

Próbáltam felrakni régebbi és újabb Nvidia drivereket de egyikkel se ment rendesen a gép, mindeggyikkel akadozott.


egyébként: Intel pentium 4 3ghz

1 gb ram



2012. szept. 28. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az új grafikus kártya SOK a gépednek. Túl erős.

Egy magú procis gép, 1 GB RAM-mal: régi, gyenge gép.

2012. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheMizery ***** válasza:
keves ram gyenge proci es vga. a tapot megse merem kerdezni.:D
2012. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat! :D

sejtettem hogy gyenge hozzá a gép, de azér reménykedtem...hátha van valami egyszerű megoldás :DD

2012. szept. 29. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem sok pénzed lehet új gépre.

Próbálj valahogyan beszerezni két magú procis gépet, nem baj, ha használt is, integrált VGA-val, 1 GB RAM-mal is sokkal erősebb. Ebben 2 GB van ráadásul.

[link]

2012. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, nemigazán van most lóvé új gépre. De inkább gyűjtök PS 3-ra, ez a gép elég lesz nekem apróságokra, meg amúgyis előbb utóbb az új gép is elavulna és gyenge lenne a játékokhoz.
2012. szept. 30. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!