Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond videókártyával...

Mi lehet a gond videókártyával? Alant a fotó link.

Figyelt kérdés

Ati Radeon HD 3650 kártyám van. A régi Asrock alaplappal nem működött rendesen, se filmet nem tudtam lejátszani, a játékok meg "helytelenül" futottak. A kártyát bevizsgálták, hibátlan,ajánlottak frissebb drivereket, nem segített. Most vettem egy Gigabyte GA-EP43-DS3R S-series alaplapot.a filmek most már szépen futnak, játéknál viszont fél-agy óra után lefagy a gép és közli a Win, hogy nincs driver telepítve a kártyához, illetve hiányolja a pixelshader-t is!? Holott a gyári telepítőlemezről felraktam mindent, ami kellhet a vga használatához!Mi lehet a gond? Mellékeltem néhány fotót a hibaüzenetekről, kérem, aki tud, segítsen! Köszönöm!

[link] vagy ez [link]


2009. szept. 7. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szoval, alaplap cd-jerol minden drivert felraktal, es a legujabb catalystet hasznalod a vga-hoz?

Mert ha igen, akkor az a videokartya szerintem nem jo - illetve... a 3650 viszonylag energiaehes kartya, a geped tapjaval minden rendben? Nem lehet, hogy az nem tud eleg energiat hoszu tavon biztositani? A vga nem melegszik tul?

2009. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

580 w-os tápom van, kettő SATA vinyót, egy Focusrite Saffire LE hangot, a VGA-t, egy DVD írót és az alaplapot hajtja meg egy E4500 Core 2 Dual procival együtt. Szerintem több mint elég. A kártya nem melegszik túl, kitűnő a ház hűtése, egy 25 centis lapát közvetlenül az alaplapra és a VGA-ra hajtja a szelet, 36-38C szokott lenni a videokari.

Az alaplap driverekkel úgy volt, hogy érdekes módon nem kellett rendszert telepítenem az alaplapcsere után, mindent szépen felismert az új lap, de azért telepítettem a drivereit, természetesen. De nem is küld a Win erre utaló hiányosságokat, csak a VGA bosszantja valamiért. Megnézted a fotókat?

2009. szept. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!