Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagyott a laptopom! Ki...

Lefagyott a laptopom! Ki kellett húznom a falból, mert semmit se csinált? Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
3 éves a gép egész pontosan notebook, még soha nem csinált ilyet. Egyszerűen csak neteztem és lefagyott! akármit nyomtam nem csinált semmit.(crtl+alt+del) a ki/bekapcsoló gombot is megnyomtam és akkor se. Lecsuktam a tetejét és akkor se reagált. Végül kihúztam a falból....gondolom ez nem tesz túl jót. De mitől lehetett? csak internetezére használom!

2012. szept. 30. 17:08
 1/7 A kérdező kommentje:
most olvasom hogy hosszan legalább 8 másodpercig kellett volna nyomni a kikapcsoló gombot. hát én nyomtam de nem addig. lehet az segített volna?
2012. szept. 30. 17:13
 2/7 Hungaristen ***** válasza:
Erőltetted a gépet, ez tuti. De amiért nem bírja a laptopod, vegyél bele RAM-ot (memóriát), legalább 1gb-t. Ha ez sem sikerülne, vegyél új laptopot. De előtte nézd meg, hogy mik vannak benne. Pl.: Új laptop vásárlásánál ne legyen a proci kisebb, mint 2 gHZ. Majd meg tudod, hogy miért.
2012. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és azt hol tudom megnézni hogy milyen benne pl. a processzor?
2012. okt. 1. 08:54
 4/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam! ezekre gondoltál? (képmetszővel kivágtam): [link] ezek rosszak? mondom csak internetezek rajta. levelezés, facebook és hasonlók...játszani nem szoktam.
2012. okt. 1. 08:58
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt is kivágtam neked, mert én nő lévén annyira nem értek ezekhez és netezéshez vettem és ennyi :) [link]
2012. okt. 1. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Te beépitetted a falba a laptopot?Mi a francnak?Nem volt jó az asztalon?
2012. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon vicces nincs beépítve a falba....félreértettél valamit
2012. okt. 6. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!