Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G400 az lézeres egér...

Logitech G400 az lézeres egér vagy golyós? És egyeltalán jó egér? Megéri az árát? Term. FPS játékokhoz kellene.

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Google legelső találatát meg sem kell nyitnod, kiírja:

"...A 3600 dpi felbontású optikai érzékelő és a játék közben..."


"golyós" egeret aligha árulnak manapság. A technológia megmaradt a soros port használatánál, ilyen támogatottságú alaplapok sincsenek forgalom már régóta.


Ami kérdés lehet, hogy lézeres-e egy egér, vagy csak LED fényt használsz (erre mondják hogy optikai, bár a lézeres is optikai elven működik).

2012. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát ami optikai abba nincs lézer?
2012. okt. 1. 21:39
 3/14 A kérdező kommentje:
***led
2012. okt. 1. 21:39
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagy most akkor hogy van? Magyarázd el légyszíves.
2012. okt. 1. 21:40
 5/14 Komplikato ***** válasza:
49%

Nem, az optikaiban egy (vagy több) CCD érzékelő van, olyasmi mint egy kis kamera. A lézeres meg egy bonyolultabb eszköz.


"A technológia megmaradt a soros port használatánál, ilyen támogatottságú alaplapok sincsenek forgalom már régóta."


Persze ez nem igaz, vígan lehetett PS2 vagy USB csatlakozós Logitech golyós egereket venni anno, sajnos amikor 100 forintért dobálta ki egy nagyker, nem vettem, pedig veszett jól tud jönni ha nincs semmilyen egér. :)

2012. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Megéri,nekem is ilyenem van,már egy pár hónapja.Volt már Razer Deathadderem,Imperator, és még egy Roccat Kone+ om is.

Szerintem ez az egér az egyik legjobb között van, kényelmes,jó anyaghasználat.

2012. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a válaszokat, és a magyarázást! :D

Mennek a zöldek.

2012. okt. 1. 21:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Még azt megkérdezném, hogy egérpadnak van-e értelme? Ha van akkor melyiknek/melyikeknek?
2012. okt. 1. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme, nem ütközik ellenállásba a mozgás, pontosabb a célzás, és az egér teflontalpai sem kopnak annyira gyorsan. A g400 egy nagyon jó egér, az anyaghasználata kielégítő, a görgője nem a legjobb, de nem tekered túl, kerregésre hajlamos. Összességében annyiért nagyon megéri, nagyon pontos, kényelmes, egyeseknek kicsit könnyű lehet, a g500 súlyozható.
2012. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És hogyha én pl a Counter Strike 1.6-ban a görgővel ugrok (mostani egeremnél), akkor G400-nál ezt felejtsem el?
2012. okt. 1. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!