Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a számítóg...

Mit gondoltok erről a számítógépről (vásárlási tervem)?

Figyelt kérdés

Sűrgősen cserére szorul már a régi számítógépem, tehát úgy határoztam, hogy kicserélem a fő alkotóelemeket.


A terv:

PROCESSZOR » LGA-1155

» INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 54000HUF HÚZHATÓ!

( [link]


VIDEOKÁRTYA->SAPPHIRE 11200-14-20G HD7850 2GB GDDR5 OC PCIE 55000HUF

( [link]



MEMORIA->KINGMAX 8192MB DDR3 1333MHz 9700HUF

( [link]


ALAPLAP->ASROCK H61M-HVS 10000HUF

( [link]


Ami maradna:

400W FSP(ELBÍRJA VAJON???????)

Régi winchesterem

Régi processzorhűtőm



Az alaplap végtelenül egyszerű és olcsó, de tulajdonképpen ez jó a konfighoz nem? És nem igazán befolyásolja a játék élményt nemdebár? Egyébként ha az árkereten belül tudtok jobbat légyszi szoljatok.


Ja és még annyi lenne, hogy ezt berakhatom a régi gépházamba nem? Semmi extra



2012. okt. 2. 10:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A tx3 nem tuningolni való, minimumot enged. Nem kell ide nagy táp, egy 450es Corsair VX az osztatlan 12voltos ágával simán odaver az 500as Chieftecnek, ha tuningról van szó, de egy 380 Enermax Liberty is csodás lenne.
2012. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#20

mióta van chieftecH ? (h nincs végén)

és mióta van gSP táp? GPS van az viszont nem ajánlott...

.

amugy a válszaitokkal csak öszezavartátok kérdezöt...

.

ha lene hozáértö ismeröse nem itt kérdezne

.

amugy kérdezö szerintem tegyél fel majd kérdést hogy menyi maximum öszegböl akarsz egy gépet játékra

és akkor remélhetöleg Alex, Munez, Sylar, Stark összeír neked egyet

vagy lehet én is ha van lehetõségem rá csak nekem már nem megy anyira :P (de azért "gamer" gépet öszetudok "hányni" még talán)

2012. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én megvagyok elégedve a tx3-as hűtőmmel.én így szoktam meg,igazad van nem erről van szó csak nekem így maradt meg sajnálom.Azt is rosszul írtam pedig nekem olyan tápom van.Ez van..:)
2012. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
ÉS azt tudod e,miért nem ajánlott a Chieftec GPS? Vagy csak a többiek mondták? ...
2012. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

"Vagy csak a többiek mondták? ..."

És ha azok mondták neki? Persze van itt elég sügér, de ha pl Panda Péter, vagy Hart írja ezt ara már lehet adni. Ez most csak felvetés, nem láttam még ilyet tőlük, se mástól itt.

Persze az most más kérdés, hogy én magam nem halottam még a GPS széria bajáról, fasza kis delta beles tápok ezek.

2012. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azért nem mind1, hogy csak a többiek mondják, hogy nem jó, de fogalmad sincs miért, akkor ne tanácsold, hogy nem jó, mert nem tudod az álláspontodat megvédeni. A GPS szériának egyetlen egy baja van, az pedig a Yate Loon ventilátora, ami sajnos egy ipari hulladék, a csapágyazása retek, de ez is kifejezetten a 450 wattos GPS-re igaz. A 400as, 500as, 550 már nem ezt a Yate Loon ventit kapta, azoknak semmi baja. A 450esnél a táp tökéletes, csak a ventije hal meg 2 éven belül, az meg csere és tökéletes.
2012. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"GPS van az viszont nem ajánlott... "

Ez nem igaz. A GPS-xxxA az ajánlott, itt a GPS-xxxA8 volt kérdéses. Tegnap linkelted a "tesztet", abból annyit sikerült kiszűrni, hogy CWT GPA belesek voltak(legalábbis ami az adott képen szerepelt) ergo kb iArena szint, bár azért kíváncsi lennék valami értelmes tesztre is(tegnap üziben kifejtetettem, hogy miket kellett volna a tesztelőnk elvégeznie).

2012. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!