Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVIDIA Drivert valaki adna?...

NVIDIA Drivert valaki adna? Többi lent.

Figyelt kérdés
NVIDIA GeForce 7300 GS 512MB -s kártyához kéne Driver 32bites XP -re de sehol sem találok normálisat. Amiket eddig felraktam javítás helyett mind visszafogta a kártyát. Pl az egyik játék aminél a korábbi kártya nem adta be a Bevezető videókat, most meg CSAK azokat adta be de a játék iszonyatosan akadt. Fél perc alatt behozott 10 képkockát. ( Processzorból 4magos van, és 4GB RAMom is van szóval nem az lehet a baj. ) Aztán raktam fel egy újjat de ott el se indult a játék. Nagyon gyorsan kéne mert szinte mindent próbáltam de semmi sem jó. :S

2012. okt. 4. 22:32
 1/5 Piert ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg ezt:


[link]


Itt az oldalon amúgy kiválaszthatod a vga-dhoz leginkább passzoló drivert.

2012. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

"Processzorból 4magos van, és 4GB RAMom is van szóval nem az lehet a baj. "


Na jó, de a kártya újkorában sem volt olajozott Istennyila, és azóta jó pár év elszállt. Konkrétan a 7300GS a 7300GT felét sem tudta anno. Mi az ami szaggat rajta ennyire?

2012. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:

Csak az Nvidia oldalát tudom ajánlani:


[link]


Itt a "SUPPORTED PRODUCTS" alatt ott van a te kártyád is.

2012. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Köszi, holnap megnézem. :D

2. Válaszoló: Konkrétan a Star Wars TFU 1-2 akad, pedig az előző 256os kártyámon kiválóan futott a 2 (az 1nél képhiba volt és csak hangot adott mást nem) Amúgy lehet hogy az lesz a baj hogy már túl régi a vidikari :/

3. Válaszoló: Neked is köszi, holnap megnézem :D

2012. okt. 4. 23:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam, de úgy tűnik ez egy nagyon régi vidikari. kb egy idős lehet öcsémmel. xD Azért köszi mindenkinek :D
2012. okt. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!