Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért CSAK többszöri próbálkoz...

Miért CSAK többszöri próbálkozásra kapcsol be a gép? (bővebben a kérdésben! )

Figyelt kérdés
Na, az a helyzet, hogy megnyomom a bekapcsoló gombot felvillan az alaplapon egy led pörögnek párat a ventillátorok és aztán nem történik semmi. Viszont többszöri próbálkozásra minden hiba nélkül bekapcsol a gép. Arra gondoltam, hogy a gépházzal van valami gáz de teljesen tanácstalanul állok a dolgok előtt pedig nem vagyok teljesen sötét a témához. Nem tudom a hardver adatok kellenek-e, most nem írom le. Az ötleteket, megoldásokat előre is köszönöm!
2012. okt. 8. 17:43
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Táp haldoklásra tippelnék első körben. Ezt a villámlások óta csinálja vagy régebben?
2012. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is tápcsere lesz :)
2012. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem a villámlások óta, csak úgy elkezdte.

a tápom Chieftec iArena 500W, azért vettem pedig ezt mert azt hallottam strapabíró...

2012. okt. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!