Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer vs. ASUS? Az Acer vagy...

Acer vs. ASUS? Az Acer vagy az ASUS a jobb általában; meg a belinkelt két gép közül melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék venni, és kinéztem egy ASUS-t, de ajánlottak helyette egy Acer-t. Íme a két gép:


[link]


[link]


Állítólag az ASUS összerakási minősége rossz, és pár év múlva recseg-ropog, de az Acer-ek meg gyakran romlanak és szervizelni kell őket.

Plusz nem tudom melyik videókártya a jobb, az előző gépemben egy Nvidia GT540M volt, valaki szerint a 610 jobb, valaki szerint rosszabb... Az itteni AMD milyen egyáltalán, meg az előbb említett Nvidiákhoz képest?


Amire használnám a gépet, az új(abb) játékok, térképező-térképkészítő programok, photoshop, coreldraw, ilyesmi + filmnézés, meg alap használat.



2012. okt. 11. 22:46
 1/3 zsomkovacs ***** válasza:

Inkább ezek közül valamelyiket:


[link]

2012. okt. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsomkovacs ***** válasza:

[link]


A GT610M amúgy jóval gyengébb, mint a GT540M. Annak azt hiszem, a GT630M felel meg. A Radeon HD7670M nem tudom, hol helyezkedik el a sorban.

2012. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az nem igaz hogy az Asus összeszerelési minösége rossz... jo persze nem a legolcsobb noteszt kell megvenni mert azoknak általában rosszabb a minösége...
2012. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!