Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék újabb játékokkal...

JuhászDork kérdése:

Szeretnék újabb játékokkal játszani. Ez a megoldás jó lesz?

Figyelt kérdés

na szóval... van nekem egy hd 2600XT 512Mb gddr4-es videokarim, mellette egy pentium dual core e 5300-as proci ami 3,5 ghz-n megy.

a lapom támogatja a cf-et, a játékok ezzel a vga-val elég gyengén futnak. találtam 6000ft-ért egy full ugyan olyat amilyen van nekem. elképzelhető hogy az új játékokat már normálisan tudom játszani hogyha cf-em lesz? ezt úgy értem hogy kis felbontáson low-medium ban.


2012. okt. 12. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
jaj nem. nem full ugyan olyan a videokar. ugyan az a gyártó azis gddr4-es csak az nem 512-es hanem csak 256-os.
2012. okt. 12. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire javulna ill. több lenne ugyan azon a beállításokon az FPS,de ez nem megoldás.A megoldás az egy új gép lenne.Vagy megmaradna az alaplap,bele kerülne egy quad proci..pl.: [link]

meg mellé egy hd6770 vagy nagyobb és máris akár high-on tolhatnád a mai játékokat.

Megjegyezném hogy a 775 tokozás nem mai szóval nem lenne érdemes fejleszteni,de én mégis neked ezt ajánlom,nem pedig a 2 kártyás rendszert.Ez is egy lehetőség de nem lenne olyan javulás mint egy új proci-új VGA után.

2012. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez eddig szép és jó hogy quad proci ez meg az.... csak lé nincsen rá sajnos.
2012. okt. 13. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt tudomásul vettem már az elején hiszen te +6k-t szeretnél rá költeni de minek ölnél bele még ennyi pénzt is ami nem ugyan azt az eredményt hozza mintha még spórolgatnál picit,de használtan egész jó áron vannak a procik VGA-k.

ez 25k:

[link]

Ha van egy normális min.400w-os tápod minőségi akkor ezt megveszed az e5300 mellé.Igaz az e5300 nem az igazi,de ha az van akkor az.

2012. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!