Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Pentium Dual-Core...

Egy Intel Pentium Dual-Core E2180-as processzorral még lehet futtatni a mai játékokat kompromisszumokkal?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 22:25
 1/4 algopirin ***** válasza:

Kisebbik netezös gépemben hasonló proci van igaz az 2.8as de nem hiszem hogy számítana.

Van mellette 4gb ram meg egy hd 5670 videokártya és mondjuk skyrim majdnem maxon tud futni de stalker vagy ilyesmik gond nélkül mennek.

Igazából a videokártya a lényeg meg a ram ha ezek gyengék akkor esélyed sincs, ha ezek mondjuk erösebbek mint amit a proci meg a rendszerbusz kitudna szolgálni akkor számit a proci az a következő szűkkeresztmetszet.

Bár kinek mit jelent a kompromiszum meg a mai játékok.

2012. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:
Videokártya függő, meg ugye ram. De igen. Pláne ha tuningolva van.
2012. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

algopirin

Hát azért 800 MHz az számít.


Kérdező, komoly kompromisszumokkal még el lehet játszogatni vele, de gyenge ez már játékra.

2012. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 algopirin ***** válasza:

Én még p4-el is játszottam úgy két éve, az utolsó ati agp videokártyával a chipsetet már meg nem mondom de valami 3440 vagy ilyesmi, többe került jóval mint a vele egy kategóriás pcie, mert az egész gépet nem fért bele kicserélni akkor megvettem a legjobb utolsó agp videokártyát azt hali persze voltak kompromisszumok rendesen.

De kinek mi a "kompromisszum meg mik a mai játékok", bf3 meg a többi nekem nem tetszik szines-szagos azt kész, de ez egyéni.

Meg persze kéne tudni mennyi ramja van az egyednek meg milyen videokártyája, meg mi számit neki mai játéknak.

2012. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!