Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz a számítógépházam...

Rossz a számítógépházam szellőzése (magas értékek)?!

Figyelt kérdés

A gpu és cpu hőmérsékletem elég magas az űtősebb játékok során(videokártya 60fok körül, proci is) viszont ezek az értékek 10 fokkal alacsobbak és a proci hűtő is sokkal halkabb ha leveszem a ház oldalát és úgy játszok.

Ez a házam:

[link]


ELMÉLETILEG SOK VENTILLÁTOR HELY VAN BENNE KIALAKÍTVA.


KONFIGOM:

ASUS M5A97 LE R2.0


AMD FX-6200 3.80GHz AM3+ BOX


CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz CL8 KIT CMZ8GX3M2A1600C8


MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC HD7850 2GB GDDR5 PCIE


CHIEFTEC CTG-500-80P 500W BOX


Külön proci hűtőm nincsen,egyenlőre nem tervezek tuningot. Na már most viszont, nem tudom mi képp oldjam meg a dolgot, mert ez nem jó megoldás hosszu távon hogy leveszem a gép oldalát. Vízhűtés? Procihűtő(de ettől a gpu még magas),Házba ventillátor +ba?(melyik részre,mekkora)???, Légyszi segítsen vki


2012. okt. 13. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

VGA-nak 60 fok nem sok még, CPU lehetne kicsit hűvösebb, de gyári hűtővel az se molyan vészes.

Ez a Vaya ház nem a legszellősebb darab finoman szólva... De tegyél előre egy 12-es befelé fújó ventit, meg hátra egy 12-es kifelé fújót.

2012. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 +1

késöbb ha lesz rá vehetsz valami jó procihütöt is pluszban

talán Stark ajánl azt is ha meg jár ere vagy privátot irsz neki:P

de igazából ha ventik megoldják problémát ráérsz ezel

videokártyánál ténleg nem sok de hangos ventije anak is Nem irtad ugyhogy amiat szerintem nem kel agódnod

ház szelözés meg kel oldja problémát

söt remélhetöleg jobban fog hülni mint levet oldalal...

2012. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!