Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicseréltem a videókártyát a...

Kicseréltem a videókártyát a gépben és rosszabb lett a teljesítmény mitől?

Figyelt kérdés

Vettem egy Nvidea Geforce 6200 512MB agp-s videókártyát. Eddig ATI radeon 9600 128MB agp-s volt benne. Úgy vettem észre hogy nem használja ki a gép a videókártyát mert amelyik játék eddig ment az most akadozva megy. Miért?

Van a gépben 2gb ram + egy 2ghz-es egymagos proci.


2012. okt. 14. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A hardod nincs-e tulterhelve,legyen fennt a legujabb driver a vga-nak.
2012. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6.14 es az illesztőprogram verziója úgy tudom hogy az a legfrisebb de keresgélek. Amúgy Shader 3.0át támogatja az nvidia physx-t is a másik meg csak shader 2.0át támogatta...
2012. okt. 14. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
A radeon-nak nem jobb a teljesítménye véletlenül? Vagy lehet csak én tudom rosszul.
2012. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy tudom nem most egy 128 mb-s memóriája volt dx9 és shader 2.0 ezeket támogatta a teljesítménye meg hát nem volt épp a legjobb most ehhez képest az új 512mb-s dx9 és physx meg shader 3.0 olyan játék is elindul ami eddig nem mert megnéztem de szaggat amikel meg eddig játszottam azok meg nemnagyon mennek jobban sőtt van amelyik akad is.
2012. okt. 14. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy ez a kártya ennyit tud.

Az hogy hány MB-os meg miket támogat lényegtelen a teljesítmény szempontjából. Márpedig ez a 6-os széria legalja volt, szóval elég gyenge.

2012. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyiban javítanám magamat hogy nem lényegtelen hány MB-os, de ilyen gyenge kártyáknál nem oszt, nem szoroz.
2012. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=VIUxLVtSr6o

ha lehet hini a videónak akkor ezen a kártyán a modern warfare 3 simán elmegy nekem meg a cod 5 akad.

2012. okt. 14. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán? Ezen a videón szemre is látni hogy olyan lassú hogy talán egy kezemen is meg tudnám számolni hány fps, de a kettőn biztos.
2012. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt még azért hozzátenném, hogy a cod5-nek nagyobb a gépigénye mint a cod8-nak.
2012. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!