Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 8 Gb-s pendrive-om...

Zolkanto kérdése:

Van egy 8 Gb-s pendrive-om (maxell) nem tudom leformázni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

mit ír ki, ha formázni akarod?


de, próbáld meg ezzel:

HP USB Disk Storage Format Tool (Free)

[link]

OS: Win 98, Millenium, Windows 2000, XP, Windows Vista


[link]

1.91 MB

2012. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a program azt irja ki, hogy az adathordozó írásvédett, én nem találtam semmilyen pöcköt, amivel irásvédetté lehet tenni, vagy azt levenni róla
2012. okt. 18. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

a Windows 7 és Windows XP esetén is előfordult, hogy a géphez csatlakoztatott pendrive írásvédettségére hivatkozva a rendszer hibajelzést ad.


A probléma megoldása a beállításjegyzékben található:


Írd a keresőbe/futtatásba: regedit


Navigálj el a


HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ StorageDevicePolicies


bejegyzéshez és a jobb oldalon a WriteProtect bejegyzés értékét változtasd meg 1-ről 0-ra és indítsd újra a számítógépet.


Amennyiben a bejegyzés nem létezik, akkor a probléma sem.



[link]

2012. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de mégiscsak létezik mert nem tudom leformázni és nem csak az én gépemen szar
2013. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha másik gépen sem működik, nem formázható vissza a feladónak! /abba az üzletbe ahol vásároltad!/

a számlával, blokkal (ami tartalmazza a vásárlás idejét), a holografikus bliszterrel együtt, (ami tart. pendrive tip., gyári számát, származási helyét), + a garancia idejét, ami min. 1 Years (év) de, előfordul az 5 éves, ill. élettartam garis (Kingston stb.) is.

2013. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!