Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi konfiggal milyen...

Az alábbi konfiggal milyen játékok mennének és milyen felbontásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, monitorom FullHD [ 1920x1200 ]

A konfig :

Processzor : [link]


Alaplap : [link]


Videókártya : [link]


RAM : [link]


TÁP : [link]


Szeretném ha leírnátok az új játékok nagy részét és mellé hogy milyen felbontáson menne lagg mentesen . ! :)

Köszönöm.



2012. okt. 20. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
FULL HD-ban medium körüli beálításokkal mennének.De sokkal jobban megérné egy HD7770,kb.30 százalékkal erősebb,mint a HD7750.
2012. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, de jelenleg csak ennyi pénzem van rá, és már egy jó pár éve egy kacat gépet használok ... :/

Van mellette konzolom, a gép csak azért kell hogy legyen egy erős gépem + böngészés, film nézés, letöltés, multiplayer meg egy pár jó játék (Borderlands 2 , Left 4 Dead 2 , Counter Strike 1.6 )

Ettől többet nem szánnék a gépre, szóval akkor FULL HD max-ba mennének a játékok ? Az újak ?

2012. okt. 20. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a Battlefield 3 biztos nem fog menni FULL HD Ultrán,de ezeket,amit felsoroltál fognak. :)


Amúgy jó lesz a konfig így is. :)

2012. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mi az hogy max ban?

most irta hogy medium on

melesleg neked 1200 as a monitorod nem 1080 as

vagyis full hd tól nagyobb

7750 pedig eleve nem full hd ra van hanem kisebb felbontásra

vagyis szerintem valamely játéknál ha jól akarod hogy menyjen és még normális grafikán akor lejebb kel vened felbontást

ilyen felbontásra ajánlom mielöbb beszerezni 7850 1GB ot legalább mikor lehetöséged lesz

persze ha nem lesz mindegy

de maxra ne ís számíts ezel

persze ha magas fps szám nem érdekel akor mindegy beálítani betudod maxot

de maxon élvezhetöen játszani aligha

multiban 20fps nem biztos hogy jó...

2012. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Persze áráért tökéletes a konfig

meg kompromiszumokal mindenel tudsz magas fps el játszani (csak te maxot irtál)

amiket soroltál játékokat azoknak ultra körül is menie kéne nem olyan nagy igényüek ha igaz

szóval szép kis konfig de hatalmas elvárásaid ne legyenek

játsz és ne azzal törödj hogy egy beálitás nincs maxon az viszont nagyobb baj lehet hogy nagyigényü játékoknál febontást is lehrt viszább kel veni föleg ha képarány miat 1200 ban szeretnéd amugy játszani öket

de hát majd meglátod ha nem kel akor örülsz

2012. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem én mit akarok mondani .

Vegyük a Borderlands 2-t azzal szeretnék játszani a legjobban. Ezzel a konfiggal tudom játszani "élvezhetően" nem muszáj FULLHD-ba csak lássam HD minőségbe és ne laggoljon.

2012. okt. 20. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,az FULL HD-ban is fog,max. a szűrőből egy kicsit visszaveszel,meg ilyenek.
2012. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!