Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha lehetne választani melyiket...

Ha lehetne választani melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Pc vagy Notebook?

2012. okt. 21. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
PC!, mert nem utazgatom távolra, nagy gyakorisággal, és az asztali gép sokkal gyorsabb, erősebb
2012. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell.

Ha csak netezésre, akkor notebook, mert akárhol tudod használni a lakásban, utazáskor magaddal viheted.

Ha játszani is akarsz, akkor inkább PC, mivel a jobb játékok egy átlagos notebookon már nem futnak megfelelően.

Nekem mindkettő van, de a PC-m nélkül meglennék, mert játékra inkább xboxot használok.

2012. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én PC párti vagyok, mert legtöbb esetben azonos áron jóval erősebb gép építhető, mint egy lapos, jobban bővíthető és fejleszthetőbb is. Mivel nem utazgatom állandóan, így nekem ez meg is felel (illetve szeretek az új játékokkal magas grafikai minőségben, viszonylag nagy monitoron játszani). Amennyi mobilitásra szükségem van, azt 90%-ban tudja az Androidos telefonom is illetve nagy vész esetére van tartva egy netbook is. Másrészt én külön élvezem a fejlesztgetést, szerelgetést meg a tesztelgetést is.

Van akinek elég egy laptop és/vagy az tetszik neki csak. Van akinek csak a laptop a járható út (pl apósomnak, aki kamionsofőr és csak ritkábban jár haza).

2012. okt. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!