Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond, miért nem...

Mi lehet a gond, miért nem futnak tökéletesen a játékok?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy most vettem egy új processzort és egy hűtőt, de valahogy nem látom az akkora különbséget, vagy valami gyenge a gépbe vagy én nem tudom már.

Gépem:


Intel Core 2 Quad Q8300 2.5Ghz (Felhúzva 3.2Ghz és Arctic Cooling Freezer pro 7 rev 2)

4x1GB DDR2 800mhz

200GB Hitachi merevlemez (100/100 as telj. kond.)

Gainward HD4850 512MB

Gigabyte P35-DS3 rev 2.0


Ez lenne az és eddig Intel Celeron Dual-Core E3300 -am volt és egy kicsivel jobb ez.


Játékok:


Call of Duty Black Ops <-- Hát alap grafikán laggolgat és ha fullra felveszem akkor is, minden variációt kipróbáltam és csak nagy térben van fps laggom.


Battlefield 3 <--Auto grafikán ugyanúgy laggol nagy térben mint low grafikán


Need For Speed - The Run <-- Ez is laggol de mivel ebben 30fps-es korlát van még a legalacsonyabb grafikán is 20fps az átlag.


Az operációs rendszerem az a Windows 8 Pro 64bit.


Mi lehet a probléma, hogy ilyen a gépem? (Black Opsnál a vidikari megvan simán nem lehet az a probléma, szerintem a vidikari elég erős.)


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. okt. 21. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlott lecserélni a videókártyát 1GB GDDR5 -re !

RAM-ot megint lehet cseréltetni 1333MHz vagy nagyobb-ra, illetve azis DDR3 legyen.

A legfontosabb inkább Windows 7 Ultimate 64bit-et pakolj fel mert a Windows 8 jobban leterhel mindent .

2012. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Everest Ultimate teszteket néztem, memória írás, processzor sebesség stb. a top 10-ben benne volt úgy, hogy nem igazán értem, DDR3 -ra tavasszal akarok áttérni egy új alaplappal ami marad 775 ös foglalatú mivel akkor a procit is cserélni kellene stb. Windows 8 al eddig problémám nem volt.
2012. okt. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!