Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rammal kapcsolatban tudnátok...

Rammal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a gépemben 2×2 GB kingston ram van viszont a gépem azt írja ki h 3,12 használható fel. Ez miért van? Ja meg van még egy kérdésem ( nem akarok offolni de új kérdéstse írni ) Kb 4 napja az van a gépemmel, h bejelentkezés után (nem tudom pontosan mikor ) de kb 10 15 perc után a gép megfagy. Nem fagy le de csak az egeret tudom mozgatni. A HDD pedig szaggatott ütemben megy. Ha pedi a HDD áram kábelét érintem meg, az kattan egyet.

2012. okt. 23. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

32 bites Windows-od van? Ha igen akkor azért, tegyél fel 64 biteset.

Ha kattog a vinyó és be is fagy, akkor a vinyó valószínűleg haldoklik. A tápod milyen? Ha valami gagyi, jó eséllyel az nyírta ki.

2012. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Milyen oprendszered van fenn? Xp?

A második lehet: ramhiba (teszteld), vagy merevlemez olvasási hiba.

Szintén tudod házilag tesztelni.

2012. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
64 bites windows 7 Ultimatem van. A táp : Industrial MS-400ATX 320 V
2012. okt. 23. 17:55
 4/6 anonim válasza:
Akkor más lesz a baj, teszteld a ramokat. Elvileg látnia kellene. Viszont a táp talán nem elég neki!!! Milyen alkatrészek vannak benne?
2012. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Intel Core 2 Duo 2,2 Ghz, 2×2 GB Kingston DDR2 800 MHZ Ram, Nvidia Geforce 7300 GT 256 MB videókártya, 152 GB vinyó
2012. okt. 23. 19:53
 6/6 anonim válasza:
64bites rendszernél a bios-ba is kell engedélyezni hogy lássa az összes ramot, de azt hogy hol, azt most én se tudom.. :\
2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!