Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném kihasználni az...

Szeretném kihasználni az asztali gépemen a telefonomban lévő hardvereket (processzor, ram) lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Van egy asztali gépem 1magos 800mb rammal és sajnos most nem futtja többre és laggol. Arra gondoltam,hogy valahogyan ki kellene használni a samsung galaxy s2-ben lévő hardvereket a gépemben. van benne 2magos processzor 1gb rammal és egy grafikai gyorsító is. Lehetséges valahogy rákötni a gépemre,hogy a windows a telefonomnak a hardvereit használja? Vagy teljesen hülyevagyok,hogy ilyeneken gondolkozok?
2012. okt. 25. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez fáj xD
2012. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez lehetetlen.De van egy módja.Eladod a telefont és veszel egy normálisabb gépet.
2012. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges :)
2012. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem értem miért lehetetlen? a telefon úgy lenne rákötve mint 1 processzor vagy ram csak usb kábellel vagy nincs ilyen gyors usb? vagy esetleg az android leterheli a telót igy semmit nemér vagy mire a telefon visszaküldi a gépnek az adatokat az olyan lassu mintha a normális rammal használtam volna?
2012. okt. 25. 18:23
 5/13 A kérdező kommentje:
van ilyesmi technológia windows 7 alatt flash driveból ram turbo boostal szerintem azért még nemkéne rávágni,hogy lehetetlen.
2012. okt. 25. 18:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy processzornak sokszáz érintkezője van és az alaplapba kell dugni, szerinted egy mezei usb helyettesíti ezeket? Érted miért lehetetlen?
2012. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
valahogy szerintem meglehetne oldani,hogy a windows a s2 processzorát a sajátjának tekintse és egy ultragyors usb elvégezné a kommunikációt
2012. okt. 25. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Aham... Hajrá, csináld :) LEHETETLEN. Hogy a számítógép usb-n keresztül számoltasson az s2 procijával? Lehetetlen. Vagy teljesen az s2 hardvereit használja a gép? ( ram, proci, videógyorsító) ha igen akkor ott vagyunk, hogy csak a hdd-t kell rákötni a telefonra, ja hogy már van benne, ezaz feltaláltuk a laptopot :D

Ha laggol a számítógép, akkor netezz az s2-n.. Meg van oldva.

2012. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Deepbassnine válasza:

rákötheted,

1.szedd darabokra a mobilod

2.vegyél kb. 1500db drótot (egy mai procinak ennyi kivezetése van)

3.kösd össze

2012. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rendben megcsinálom
2012. okt. 26. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!