Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki rendelt már gépet a...

Valaki rendelt már gépet a PCX.hu-ról?

Figyelt kérdés

Hali mindenki!

Most szeretnék egy komplett gépet (proci,alaplap,ram,vga,hdd,táp) rendelni a "PCX.hu" nevezetű oldalról .

Érdemes ? Rendelt már valaki onnan ? Időbe hozza a futár ?

És vélemény a boltról ?

Vidéken lakom, szóval kizárt a személyes átvétel !



2012. okt. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én onnan rendeltem a gamer gépem 210E Ft értékben és másfél hét után ki is hozták :D Persze volt baki, hogy elfogyott az alkatrész stb. Ha minden normálisan megy elvileg 2-3 nap és hozzák. Én aztmondom, hogy megbízható, kedvencem a 10 év RAM garancia, meg az 5 év PSU garancia z FSP Raider 550-re. De a legtöbb alkatrészre 2-3 év gar. van. Én úgy kértem, hogy a gépházból amit rendeltem (CM Elite k-350) a beépített ventilátort vegyék ki elölről, és tegyék az oldallapra, és egy általam rendelt ventilátort pedig tegyék az előlaphoz és meg is csinálták.
2012. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Múlthéten rendeltem én is 1 pc-t 200 ezerért, tegnap megjött..hétfőn jön érte a futár mert nem működik..-.-

Remélem kijavítják és nem kell rá várni 2 hetet.

Nem ezért dobtam ki ennyi pénzt.

2012. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hétfőn jön érte a futár mert nem működik..-.- "

Ezt én nem a bolt rovására írnám fel, hiba bárhol lehet.


Kérdéshez: Rendeltem már én is, 3 nap múlva a komplett gép már nálam volt. Meg egy-két kisebb rendelésem volt, minden rendben volt nálam.

2012. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!