Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPad mini wifi 16gb-tal lehet...

IPad mini wifi 16gb-tal lehet navigálni?

Figyelt kérdés
Attól még, hogy nincs benne gps attól még wifivel lehet a térképen böngészni vagy a ifivel navigálni (helymeghatározás)

2012. okt. 28. 12:01
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Szerintem abban a formában nem nagyon használnád te navigálásra. Ha van benne értelmes BlueTooth, akkor kaphatsz ilyen külső GPS vevő egységeket, más tészta iOS mennyire kompatibilis ezekkel. Bár láttam egy fura fazont aki azért vett iPAD-et, hogy rátegyen Androidot és azon használt valami GPS programot, de szvsz hülyeség ezért széthackelni egy ilyen készüléket.
2012. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

De a wifivel a térképen tudok böngészni csak lehet, hogx a helymeghatározás nem fog működni?

2012. nov. 1. 06:53
 3/4 Multigod97 ***** válasza:
A helyhatározás is fog műkődni, de az nem GPS, tehát a mozgásodat lassan, vagy egyéltalán nem követi
2012. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

A wifivel tudok a térképen böngészni mint a gépen a Google Maps-el. Amúgy képzeljétek iPad miniből személyenként csak 2!!!! darabot lehet venni. Mindegy úgy is csak egyet vennék de akkor is. Minek korlátozza?? Én ha az Apple-nél lennék azon lennék minél többet eladjak. :) :(

2012. nov. 2. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!