Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép összeszerelés (2. 0 )...

Gép összeszerelés (2. 0 ) Hogyan kell bekötni a tápot és a front panelt?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy van egy Corsair 600W CMPSU-600CXV2

Tápom, de egy csomó csatlakozónak valahogy nincs meg a helye. a nagy ATX csatit bekötöttem, de van még egy csomó. Pl. Azokkal mit kell csinálni, amik olyanok,mintha sok kis kábelből állnának? A másik: front panel. Itt az alaplapom:

Gigabyte GA-Z77M-D3H

Van Reset , Power SW, meg egy ilyen:

[link] Ennek a másik végét hova kell?

A többi csati amit oda kéne kötni nincsenek. Vagy nem is kell mindennek meglenni? Én vagyok a hülye? :D

Köszönöm előre is a segítő válaszokat!


2012. okt. 31. 10:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi,hogy a Ventiket hova? van 4 a házban, és mindegyiknek van 1 csatlakozója :D
2012. okt. 31. 10:10
 2/3 anonim ***** válasza:
az alaplap kézikönyvében részletesen le van írva , amikor összeraktam az enyémet , akkor onnan olvastam el !
2012. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

+1 az előzőnek. Az alaplapi kézikönyvben le van írva minden rendesen ábrákkal, én is megértettem. Meg, ha megnézed az alaplapot, minden csatlakozó tövébe oda van írva, hogy mi az. pl az alaplap jobb alsó sarkában kell keresned az f_panel vagy valami hasonló lesz a front panel (részletes leírást, hogy mit hova kell ezen belül, találsz a kézikönyvben). Ventilátornak meg keress olyat hogy power_fan,cpu_fan (a procihűtőnek) stb. Ha nincs elég csatalkozó akkor venned kell elosztót ( pl 3 pin y kábel, stb).

Én azt a csipogót nem dugtam be az alaplapba, csak csipogna nekem mindig... Nekem amúgy is számokat is kiír, úgyhogy tudom anélkül is ha van valami baja...

2012. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!