Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus P5B-e alaplapom van....

Asus P5B-e alaplapom van. Pioneer DVD íróm tönkrement, és kértem kölcsön haveromtól egy másikat (Samsung). Nem látta a gép. Szereztem egy LG dvd írót, ha bekötöttem a winchestert se látta és be se bootolt a gép. Miért nem látja ez a rohadt lap?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok használni semmilyen írót, csak pioneert fogad de nincs pénzem újra, meg tudnak kölcsön adni de a többi márkát nem fogadja el!mellesleg nem 2fillér volt mikor meg vettem, ezért se értem miért nem kompatibilis. Mit tudok tenni? (NEM TUDOK VENNI PIONEERT)
2009. aug. 11. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
SATA-s írót vettél? Mert ha szabad az IDE portod megpróbálhatsz egy IDE-s írót szerezni. Ha az IDE porton próbálkoztál akkor meg SATA-st.
2009. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
IDE-s író volt mind. SATA-sat nem tudok szerezni, haveri légkörbe mindnekinek csak IDE-s van.
2009. aug. 11. 15:11
 3/6 ceri ***** válasza:
Talán a jumpereléssel van baj.
2009. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az mit jelent? tudnál írni róla valamit amitől hátha okosabb leszek és megtudom oldani a problémát?
2009. aug. 11. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Az író hátulján van 3x2 tüske az egyiken kell lenni egy kis műanyag dugónak (aminek a belseje fém) és olyan felirat van fölötte, hogy Master CS Slave, ezt a műanyag pöcköt tedd a CS felirathoz.

Valószínűleg olyan prioritásra volt állítva az író mint a másik dugóra csatlakoztatott winchester és azért nem ismerte föl.

2009. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEKET, SIKERÜLT MEGCSINÁLNI ÉS MŰKÖDIK! TÉNYLEG NAGYON KÖSZÖNÖM!!
2009. aug. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!