Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia GeForce GT 630 2GB...

NVidia GeForce GT 630 2GB DDR3-as videokártya, milyen játékra? Megállja a helyét ma? Vagy inkább ps3, mert annak még mindig jobb a felbontása?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az a vga nagyon rossz választás játékra. inkább HD 6670 1 GB DDR5.

A PS3 ~60k környékén van a gt 630 meg 16k körül mozog, nem egy árkategória, de szerintem azzal több játékot tudnál játszani.

2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 JuhászDork ***** válasza:
47%

már megint ez a GT széria.

nagy parasztvakítás az egész!

vegyél inkább használtan hd 4870-et ennek az árából, hidd el jobban jársz.

2012. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél inkább egy xbox360-at vagy ps3.
2012. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gépbe szeretnél kártyát

amit leírtál inkább felejtsd el.

nekem HD4890-van és minden játékot visz

ha a konfigod gyengébb akkor inkább vegyél Xbox 360 SLIM verziót kb 40000Ft

2012. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ok akkor elfelejtem ezt a szériát, köszönöm
2012. nov. 5. 16:59
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt a vidikarit felejtsd el egy főleg játékra. 2GB meg igazi parasztvakítás. Valóban, ha egy normális géped van akkor vegyél ink egy használt, 4870-90-et vagy egy új hd6670-et. Ha meg nem gyűjts új gépre, vagy vegyél konzolt.
2012. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én most vettem ilyen videokártyát, mert a régi (8600GT) 6 év után kiégett. Nem nagyon játszok, de azért kipróbáltam hogy bírja a GTA IV-et.


1280*1024-es felbontáson magas grafikai beállításokkal egy kicsit szaggatott. De szerintem csak azért, mert 2GB DDR2-es memóriám van és Core 2 Duo E4500 2.2 GHz processzor.


Én meg vagyok vele elégedve.

2012. dec. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
69%
Én ugyan ezzel a videokártyával Company of Heroes-t, CoD 5-t, Empire TW-t és Cities XL Platinumot is full grafikán játszom és egyik sem szaggat.
2013. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
[link] Youtuben beírod a VGA-t és kiváncsi vagy a játékra,hogy elég-e a vidikari,akkor ennyi. Több teszt is van és a top1-es vidikari árukeresőn. És tudom hogy sokan okoskodni jönnek meg stb,de amíg saját kezűleg nem tesztelted a gépeden,addig nem kéne. Max ha infóbol érettségizel és számtech boltba dolgozol vagy nem tom
2014. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

kedves előző.

1. Ha geforce-ról van szó, GT netezésre, filmezésre jó, játékra nem, mert arra a GTX széria van. Az nvidia állítja ezt a saját honlapján, nem én, szóval a GT szériát csak idióták ajánlják játékra.

2. Ha én most fognék egy GTX 780Ti videókártyát, bivalyerős hardverekkel megtámogatva és készítenék egy "gémpléj" videót mondjuk a BF4-ről, fullhádén, kimaxolva a végtelenbe és tovább, és felraknám youtube-ra "Battlefield 4 gameplay on max settings with GT630 and 50-60 fps" akkor te mégis honnan a francból tudnád, hogy az a videó nem gt630-al, hanem gtx780ti-vel volt elkészítve?

Elárulom, az ilyen gameplay videók, amik ratyi videókártyával lettek videóra véve, azoknak a 90-95%-a oltári nagy kamu. Hogy kiknek jó ilyen kamu videókat készíteni?

Üzletvezetőknek. Az olcsóbb kártyák itt Mo.-n és a környező csóró országokban sokkal jobban fogynak, mint a drágák, ezért ha valamivel jól lehet reklámozni, akkor azok a kamu "gémpléj" videók.

3. Az, hogy az a ratyi videókártya a top1 azon a béna oldalon, nem jelenti azt, hogy jó is, inkább csak bizonyítja a kettes pontot.

Szóval senki se ajánlgassa ezt az ótvaros szar videókártyát játékra, ha egyszer nem arra van kitalálva. És igen, futtatja a játékokat, mily meglepő...ez a tulajdonság felér azzal, hogy az ég kék, a fű meg zöld...Egy FM2-es prociba integrált videókártya szintjét hozza kb. ez a videókártya...Bocs, hogy ennyit írtam, de már nagyon felcseszi az agyam, hogy ilyen okostónik az interneten hülye, rossz tanácsokat osztogatnak meggondolatlan vásárlóknak, úgy, hogy fingjuk sincs a témáról, és fórumvéleményekkel érvelnek...

2014. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!