Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia GeForce GT 630 2GB...

NVidia GeForce GT 630 2GB DDR3-as videokártya, milyen játékra? Megállja a helyét ma? Vagy inkább ps3, mert annak még mindig jobb a felbontása?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Bajuszbá! Köszönjük, hogy felvilágosítottál minket - tudatlanokat - hogy egy 150 000 Ft-os videokártya jobb egy 15 000 Ft-ostól.
2014. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Látom nem fogtad fel azt, amit mondtam.
2014. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Bajuszbá,valakinek nincs annyi pénze mint neked uraságodnak,ezért ha jó és olcsó videókártyát akar akkor ez jó rá. Többen is érveltek,hogy ezt meg azt fullon viszi,csak te érvelsz amellett,hogy vegyél 25 ezer Forint felett és akkor tökéletes életed lesz.. Ugyanúgy elviszi azokat a játékokat a gt 630 is mint a gtx csak te még nem próbáltad,viszont 100 ember azt mondta,hogy nekik tökéletes videókártya és ár/érték arányban is jó akkor ne pattogj ha nincs igazad
2014. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Itt nem az a probléma emberek, hogy kevés a pénz.

Egyáltalán nem az a probléma. Én sem vagyok egy gazdag ember, az én gépemben is egy 27k-s kártya pörög már 1 éve és valószínűleg 2-3 évig le se váltom.

Ami itt a lényeg: Ez a kártya nagyon nem éri meg az árát, mert azon az áron amennyiért adják, jobb videókártyát lehet venni.

És te vagy kb. a 100. ember akinek ezt el kell mondjam...

Mert én tudom, hogy mit jelent megdolgozni azért a 16-17ezer forintért amennyibe az a szörnyűség kerül, és ezért válaszolgattam és segítettem itt rengeteg embernek kb. 1 évig, hogy ne szórja el a százezreit, mert én nem azért vagyok itt, hogy villogjak a hardvereimmel, hanem azért, hogy a tudásomat és a tapasztalatomat mások segítségére fordítsam.

Mit lehet kapni azonos áron? HD 6570 1 GB GDDR3, R7 240 1 GB GDDR3. Ezek sem gamer videókártyák, de a GT640 versenytársai, és nem a GT630-é. És az a poén, hogy amikor az első válaszomat írtam ehhez a kérdéshez, 15 hónapja, az a gt630 4 gb gddr3(parasztvakitásforever) pofátlanul a hd 6670 1 gb gddr5 árán volt, vagyis képesek voltak 22-24ezerért árulni, közben meg 10ezerrel kb. kevesebbet, és még mindig rossz üzlet megvenni. Ne tessék félreérteni, nem vagyok én semmilyen videókártya-párti, mert akik pártolnak bárhova is, hatalmas bolondok, ha megéri az árát, akkor az nvidiát ajánlom, de most ebben az árkategóriában semmiképpen.

Küldhetek én tomshardware teszteket, vagy innen az oldalról az értelmesebb válaszolóktól válaszokat, mindenhol egyértelműen azt mondják, hogy NEM, a gt630 2 gb gddr3 nem éri meg az árát, és sajnálatos, hogy olyan sokan megvették, és úgy vannak megelégedve azzal a videókártyával, hogy közben 2-3 ezer forintot a semmire költöttek el. Ez a videókártya meg amúgy is gáz a kamu 2 gb-al a béna gddr3 mellett, de ez most nem lényeg. Ezt a mocskot nem éri meg megvenni és kész, ennyi, ajánlani meg csak a témához nem értők ajánlják.

2014. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Persze ez is igaz,de most valakinek + 4000 Forint is fáj,vagy nem teheti meg,hogy jobbat vegyen,mondjuk 16 ezer helyett egy 6670-et 20 ezerért.Most tegyük fel,van egy integrált fos vidókártyája(ami kb nem is vidikari),és szeretne újat,de konkrétan nagyon spórol,tehát olcsóbbat keres és azt amit többen ajánlottak,vagy amit olvasott.De most én pl direkt megkérdeztem egy számtech boltost,hogy mit gondol erről és hát semmi rosszat nem mondott... Különös,de ha több pénze lenne valakinek,akkor biztos hogy a jobbat venné mindig. És egyébként egyetértek veled részben,de régebben nekem kb nem volt gépem,nem tudtam játszani,nekem egy olyan kari is elég ami olcsóbb de mégis tud valamit :)
2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem gt 630-am van,szerintem nem szar,persz hogy jobban örülnék egy gtx 970-nek,de az árát biztosan megéri
2016. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 crysiswarhead45 válasza:

nem tudom mi van a gépemmel játszok és egy ido után kilép

pedig lenovo m73 towerem van

ship simulator 2008 kilép 10 mp mulva azt ki

irja :helyes mukodese kozbe hiba lepett fel

pls segitsetek

2016. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dandé Attila válasza:
azért emberek nem kéne ennyire lehúzni ezt a vga-t igaz elavult ma már és nem is játékra van tervezve de tud meglepetést okozni..főleg annak aki nem 1080p mániás.. metal gear solid V phantom pain 72p highon megy... ac rouge szint úgy és van még 1-2 játék amit kb else kéne inditania de mégis megy....
2017. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!