Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár napja néha függőleges...

Pár napja néha függőleges csíkok jelennek meg a monitoron és csak újraindítás segít, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Harmadik hete van egy sapphire hd7850 1gb-os kártyám, és körülbelül 3napja kezdte el. Előtte is játszottam és semmi nem volt viszont most adott játéknál (Vindictus) párszor eljátszotta, hogy a monitoron egyszer barna máskor feketés színű függőleges csíkok jelentek meg.

Ma viszont már egy videó lejátszásakor is, illetve később egy játékban függőleges most kék csíkok jöttek elő. Mi lehet a gond?


2012. nov. 5. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Videókártyával lesz a gond, ha újraindítás helyrehozza. Nézd meg a hőmérsékleteket, a csatlakozást de ha van rá garanciád akkor sztem lecserélik.
2012. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hőmérséklet nem magas, sharkoon vaya házban van elől/hátul 1 ventivel és OC sincs rajta, csatlakozás meg gondolom ha gond lenne akkor alapból is lenne gond, vagy talán nem, nem tudom :x
2012. nov. 5. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A monitorral nem lehet baj mert csak játéknál, egyéb olyan dolgoknál jött elő ami eléggé igénybeveszi a GPU-d, tehát vagy kicserélteted vagy kuka. (én erre gondolnék először)
2012. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!