Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gépem! De eddig nem...

Erik-son kérdése:

Lefagy a gépem! De eddig nem csinálta, csak tegnap óta amikor véletlen megszakítottam egy driver update-t. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap frissítgettem néhány driver-t (DriverGenius) és haverjaim fenn voltam és egy frissítés közben kinyomták a gépet (mert ez olyan vicces na mindegy -.-).

És másnap (ma) néha rájön, hogy így befagy a kép, megáll a hang, mindenről, pl. skypról lemegyek (haverok mondják) és így marad. Újraindítom, akkor néha kiír valami kék háttérben fehér betűkkel dolgokat, ami között lehet ugrálni. Akkor ebből kilépek, megint jó, aztán egy fél óra múlva megint megcsinálja ezt.

Mi lehet ez? mit csináljak vele?



2012. okt. 20. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
állítsd vissza a Rendszert a driver frissítés időpontja elé. (Rendszer-visszaállítás)
2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Töröld a hibás drivereket és töltsd le újra. Addig nem fog megjavulni.
2012. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a Driver Genius progival menteni is lehet a gépen telepítve lévő drivereket, ezért, ha vmi gikszer öt be, lehetőség van, a régebbi, még jól működő verzió visszaállítására.

[link]

2012. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, visszaállítottam a rendszert egy nappal a driverelés elé, és még így is ezt csinálja ._. Már tipp? A driver geniusom pedig angol, tehát nem nagyon vágom melyik az a "illesztőprogramok visszaállítása" :)
2012. okt. 21. 09:47
 6/14 A kérdező kommentje:
Más*
2012. okt. 21. 09:47
 7/14 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom hogy nem lehet videókártya, vagy processzor hiba?
2012. okt. 21. 10:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Újraraktam a windowst, felraktam újra minden updatet és még mindig :( Szerintem ez már hardver hiba lesz. Processzor, videókártya, vagy mi?
2012. okt. 21. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:

1. nézd meg ezzel

[link]


2.magyarítás (Driver Genius-hoz):

v.7-hez

[link]


v.8-hoz

[link]


v.9-hez

[link]


v.10-hez

[link]

2012. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Öhh az gáz hogy v11-em van? >.<
2012. okt. 21. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!