Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri lecserélni...

Szerintetek megéri lecserélni ezeket a cuccokat? Mennyiért tudnám eladni a régieket (hardverek)?

Figyelt kérdés

Nos van egy ilyen konfigom jelenleg:


MSI 760GM P23

AMD FX-4100 3.6GHz

6GB Kingmax DDR3 1333MHZ(4+2giga)

HD6850 1GB DDR5

500GB HDD SATA2 7200rpm

FSP Hexa 400W

SATA ODD

Asus TA ház


ezeket kb. a nyár elején vettem. arra számítottam, hogy mekkora gamer leszek vele. aztán rájöttem, hogy alig játszok vele, max FIFA13 vagy hasonló kaliberű játékokkal. tehát nem használom ki a gépet(1366x768 felbontáson ráadásul, a monitorom nem bír többet). arra gondoltam, hogy lecserélném a CPU-t, alaplapot és VGA-t ezekre(többi maradna):


CPU+IGP: [link]


Alaplap: [link]


ez a kettő lenne 37,897 Ft. nos a kérdésem az, hogy mennyiért tudnám eladni a CPU-t, VGA-t és alaplapot?mert ha 37 ezernél többért,akkor eladnám és pénzügyileg is jobban jönnék ki:) az újakkal mennyire menne jól a FIFA13?


2012. nov. 5. 21:23
1 2
 11/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Nem éri meg alaplap ugyan olyan laja kategóriás és már csak fifa is roszabúl mene Mert ramod 1333 as csak

és Nem is megfelelöen van KIT ben

A10 kb. FX4170 szintü proci eröben

a8 ugy 4100 lehet kb.

usb3 sata3 van fm2 alaplapon? mobilon "semmit nem látok" ha nincs akor nem éri meg

fejleszthetöség miat tehát nem jó megoldás

fogyasztás sem lesz kisebb akkor ne K procit vedd ha kisfogyasztás kell

nem mintha mostani géped sokat fogyasztana...

és egyetem? semi grafikai munka?

semire nem fogod utána használni?

de tartaléknak jó lesz teljesítményben jobb lesz grafikaiban meg jóval jobb

fejleszthetöséget meg már irtam

nagyjából az lényegtelen hisz ahogy kiveszem nem fogsz fejleszteni semit

.

hogy nyersz rajta pénzt?

nem kimondotan pár ezresért felesleges

szerintem akkor inkább csak vga t add el 25ért kb és vegyél HD7750 1GB DDR5 t rajta kisebb fogyasztás megvan játék teljesítmény alig romlot és modernebb is

de lényegében vga val is felesleges szórakoznod

2012. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!