Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez hogy lehet? Amikor a...

Ez hogy lehet? Amikor a fényképezőgépet csatlakoztatom a számítógéphez akkor a saját gépbe belépve megjeleníti a fényképezőgépet, de amikor lecsatlakoztatnám a hardvereknél ott meg nincs benne a listában mint csatlakoztatott eszköz.

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 15:05
 1/8 cianidetil ***** válasza:
Valószinü azért mert Plug & play eszköz.Lehúzod azt jó napot.
2012. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A plug'n play nem igazán ezt takarja. Az csak automatikus felismerést és konfigurálást jelent. Az eltávolításnak akkor is szabályosnak kéne lennie. Minden ilyen eltávolítás szabálytalan, akkor is ha nincs mód a szabályos eltávolításra. A megoldást nem tudom csak azért írtam, nehogy megnyugtasson az első válasz...
2012. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem!

Csak még mindíg nem tudom,hogy akkor mit csináljak.

2012. nov. 8. 15:45
 4/8 cianidetil ***** válasza:

Esetleg itt:

[link]

2012. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cianidetil ***** válasza:
Most kapcsolok!Van benne memokártya?Mert ha nincs,nem biztos ,hogy megjelenik csatlakoztatott eszközként!Ilyenkor az Eszközök és nyomtatók megnyitása alól tudod eltávolítani.
2012. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van memóriakártya benne.
2012. nov. 9. 07:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Legfeljebb veszek hozzá egy memóriakártya olvasót.
2012. nov. 9. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így használom. Egy ezresért már kapsz...
2012. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!