Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miyen tisztán szolna a mikrofo...

Miyen tisztán szolna a mikrofon egy logitech hangfalon?

Figyelt kérdés
Egy Logitech Z506-om van es szeretnék karaokézni vele csak nem tom milyen tisztán lehetne hallani egy 8000 ft-os dinamikus mikrofon. Ez a mikrofon nem egy fejheadseat tehát normálist mikfrofon beszédre tervezve.

2012. nov. 9. 03:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen tisztán.
2012. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztos? tenyleg?
2012. nov. 9. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, igazából nem kérdeztél semmit.

A hangminősége nyilván szar lesz, de nem lesz zajos.

A 8000 ft-os dinamikus mikrofon bármit jelenthet, valamint ha közvetlenül kötöd rá a hangfalszettre az úgy kb semmi, mivel kell valami előerősítés is hozzá, egy keverő, egy előfok, vagy egy pc normális hangkártyával.

2012. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

egy ilyet neztem ki: [link]


es iyen 5.1-es hangkartyam van: creative sound blaster x-fi surround 5.1 pro


weboldal: [link]


tehat a hangkartyaba dugnam

2012. nov. 9. 11:53
 5/5 anonim válasza:
Ha a hangfalad is jó minőség akkor jó lesz a hang... én hangfalakból Creative párti vagyok, persze hangkártyákból is az a legjobb... Vigyázz a jack átalakító vásárlásánál mert ha rossz minőséget veszel lehet hogy majd úgy jársz mint én. Ha teljesen bedugtam a hangkártyába akkor nem hallatszott semmi, kb fél mm-el kijjebb kellett húzzam és ha nem találtam el pontosan akkor csúnyán zúgott.
2012. nov. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!