Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okoz valami gondot ha minden...

Okoz valami gondot ha minden használat után kihúzom a Gamer egerem?

Figyelt kérdés
Vettem egy gamer egeret,kímélés szempontjából mikor nem játszok kihúzom! Szerintetek kis idő elteltével lehet baja az egérnek a ki-be húzgálástól? Vagy felesleges kihúzni?

2012. nov. 15. 00:00
 1/8 JuhászDork ***** válasza:

szerintem ne húzogasd.

nekem is éjjel nappal megy az egerem már vagy 2 éve úgy hogy mikor ki van kapcsolva a gép akkor is világít.

szerintem ha egy egér tönkremegy nem emiatt fog.

2012. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Komplikato ***** válasza:
Az egérnek nem annyira, de a csatlakozó(id) el fognak kopni. :)
2012. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
OKé köszi! Csak tudod az emberbe benne van ha valamit vesz ami sokkal jobb meg drágább mint az előző,félti egy darabig! És kíméli ma még vissza raktam cs-zés után de akkor hnap nem fogom! És ha 2 egér van bedugva (1 gamer egy gagyi) és csak a gagyi van használatban a gamer csak le van téve akkor úgy se lesz semmi baj?
2012. nov. 15. 00:07
 4/8 JuhászDork ***** válasza:

van rajta garancia?

amúgy nem, ha le van téve sem lesz baja.

2012. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen 1 év :)
2012. nov. 15. 00:12
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként lehet vhogy beállítani az egéren 1 gombnak kombinált betűt? Pl: ha megnyomok rajta egy gombot az olyan mintha a billentyűn nyomtam volna meg pl a b+s -et?
2012. nov. 15. 00:16
 7/8 JuhászDork ***** válasza:

jaj neked mennyi bajod van ezzel az őgérrel.

biztosan valahogy meg lehet oldani hogy billentyűnek lássa a gép ha az egeret nyomkodod.. ha meg nem kérj meg valakit hogy írjon neked egy programot.

2012. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ennek a ki-be huzogatasnak semmi ertelme

ha annyira felted akkor tedd vissza a dobozba es kesz

2012. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!