Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jók a Fujitsu-Siemens...

Mennyire jók a Fujitsu-Siemens laptopok, amelyek 100-120 ezerbe kerülnek?

Figyelt kérdés
Ebben az árkategóriában gondolkodom, nem ragaszkodom a márkához, csak megbizhatót keresek.
2008. máj. 24. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tegyél hozzá még egy kicsit és vegyél egy használható notit.Lehet, hogy ez így most durván hangzik de a fujitsu-siemens laptopokról eddig én szinte csak rosszat hallottam...

Én dell-t, hp-t illetve a lenovot ajánlanám.Környezetemben több dell is van azokkal eddig semmi gond nem volt.

2008. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fujitsu-Siemens nem a megbízhatóságáról híres. Ismerek olyat, aki kifogott egy jót, és semmi baja nem volt, de ez a ritkább sajnos.
2008. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Sztem sem jók, inkább Acer vagy Asus, az egyetemen azekből van sok, én nem hallottam még rosszat róluk.
2008. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is a tegyel hozza meg egy keveset, es vegyel lenovo-t tanacsolom. Nem rosszak a Fu-Si laptopok, csak... nem is jok. ^_-
2008. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 300. 000 Ft-s Acer laptopom van. Hamarosan kezdődik a kártérítési perem velük. Az 1 év 3 hónapból kb 3 hónapot volt nálam, többit szervizben töltötte.

Persze egy 10 millás autó is otthagyhat az úton. Nem biztos, hogy mindig a drágább a jobb. Ha nincs különösebb célod a notebookkal, csak internet stb általános használat, vagyis nem fogsz vele dolgozni, próbáld ki nyugodtan.Ha melóra kell és tényleg fonotos akkor meg a Toshiba ill. Dell gépeit.Ezek nekem beváltak. Asusom még nem volt.

2008. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

ezek jók általában asztal alá, ha billeg a lába, vagy ha nincs min kifúrni valamit, aláteszed, hogy ne az asztallap legyen lyukas.


ha laptopot akarsz ASUS-t vegyél... az laptop

2009. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

acert sem ajánlják, legalábbis előbb vegyél siemenset mint acert


szóval sorrend


lenovo

dell

asus

hp

fuji

acer

2009. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gas Patrick válasza:
Hát igen ez egy érdekes kérdés na most 9 éve vettem egy Fujitsu-Siemens laptopot alig 95 000ft-ért életem első saját laptopja el öregedett szegény az évek alatt le lassult meg ilyen apróságok fogtam és félre raktam a polcra el mentem külföldre dolgozni gondoltam jampi vagyok vettem 220 000 ft-ért egy asus laptopot és mit ad isten 1 év 3 hónap után le fűstől a videó kártya ha ha ha vicc és az összes többi új laptop egy vicc mivel az asus-t hülyeség lenne meg csináltatni mer hát az annya aki ennyi pénzt bele ől miután ennyiért meg vettem úgy hogy fel tuningoltattam a régi fuji laptopomat ami már majdnem 10 éves és hibátlanul ismétlem hibátlanul működik!!!!!!!
2015. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!