Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány mAH-s az ipod touch 5g...

Hány mAH-s az ipod touch 5g aksija? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azért szeretném tudni hogy milyen akkumlátort vegyek hozzá.

Amilyenek vannak:

700mAH

2500mAH

5200mAH

10400mAH<-ezt már nem nagyon akarom mert drága

Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. nov. 18. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy az ipodnak hány mah-s az aksija azt neten sehol se találtam még az apple honlapján se.
2012. nov. 18. 09:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor 1030mAH-es az aksija, és szerintem csak gyárit érdemes bele venni, mert egy utángyártott (főleg ami jóval erősebb) könnyen haza vághatja az egész iPodot, illetve maga az aksi is hamar behalhat. Ha ennyire fontos, akkor érdemes külső akkumlátorok után nézni:)
2012. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És amúgy külső aksira gondoltam:D, csak bocs azt nem írtam h külső. És az Apple honlapjáról néztem. Szerintem a 2500mAH-s jó lesz. Köszönöm a választ!

2012. nov. 18. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy már más a helyzet:)

Szerintem jó lesz, kb. 2szer addig fogja bírni mint alapból,de mindjárt keresek egy cikket ezekről a külső aksikról:)

2012. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!