Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP nyomtatóm van, nem érzékeli...

HP nyomtatóm van, nem érzékeli a laptopom ahogy az usb-t hozzáillesztem nem tudok nyomtatni?

Figyelt kérdés

HP laserjet P1100-as nyomtatóm van. Nem érzékeli a laptopom, ahogy bedugom az usb kábelt, mintha nem is lenne csatlakoztatva.


Feltelepítettem, volt vele 1-2 gondom, pl. hogy sokszor nem akart elindulni a nyomtatás, de a múlt héten jól nyomtatott, meg most reggel is kinyomott egy pdf fájlt, de még kéne nyomtatnom.


Meg most: betölt a nyomtatás, meg a nyomtatási beállítás de mégsem kezd el nyomtatni,...


2012. nov. 18. 11:13
 1/1 Palotás Imre ***** válasza:

Nézd meg, hogy nincs-e korábbról bennmaradt befejezetlen nyomtatás. (A HP nyomtatóknak szinte típushibája, hogy baromi nehéz eltávolítani egy korábbról félbemaradt nyomtatást. Néha még a számítógép többszöri újraindítása sem segít.)


Szóval keresd meg a nyomtatódat a vezérlőpulton, nyisd meg, és ha vannak félbemaradt nyomtatások a nyomtatási sorban, akkor vagy fejeztesd be, vagy töröld őket (utóbbi nem biztos, hogy könnyű lesz).


Ha nm ez a helyzet, akkor nincs más ötletem. Esetleg keress a google-on sorstársakat. Vagy a kézikönyv végén van egy telefonszám, hátha ott tudnak valamit mondani.

2012. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!