Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről az egérpad...

Mpeti1996 kérdése:

Mit gondoltok erről az egérpadról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 19. 21:31
 1/8 lopokus ***** válasza:
ronda mint a bűn
2012. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de most nem a külsejére gondolok, hanem a minőségére
2012. nov. 19. 21:41
 3/8 lopokus ***** válasza:
hát azzal sztem nincs baj:D
2012. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minőség = [link]
2012. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
okéé, de ár/érték aránya milyen?
2012. nov. 19. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
hát 17k-t nemfizetnek erte az biztos, nemis azert irtam. én amugy semmilyen egérpadern nemfizetnek. én egy óriás sniccertáblát használok egérpadnak, és tökéletes
2012. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gerybeetle válasza:

Én is QCK padot használok, és nagyon szeretem. A felület tökéletes, a gumi talp csúszásgátló, és a tömege is nagy, így tapad rendesen. A QCK-ból több vastagság is van, próbáld a legvastagabbat választani (ahhoz képest ez az ár szerintem kicsit alacsony, a legvastagabb 4K körül van)


Hátránya: Csak sima felületen alkalmazható, mert flexibilis, nincs semmi tartása, sem ágyon, sem ölben nem lehet használni.

2012. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem qck+ van, ahogy előttem is írták, teljesen jó egérpad. Szövet, így nem eszi az egértalpakat, és halk - ellentétben az üveg/alu/műanyag társaival szemben.


a QcK 'Heavy' a vastagabb szivacsos fajtája - annyival másabb a sima qck-nál, hogy puhább egy kicsit.

2012. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!