Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik ennyire a cpu?

Miért melegszik ennyire a cpu?

Figyelt kérdés

Intel Pentium 541 3,2Ghz (Hiper Threadyng Technology)


Ha elkezdem leterhelni,túlmelegszik és 80 foknál lelövi a bios. Eddig minden Intel gépem büdösül melegedett. AZ AMD-k meg terhelve is max 60 fokig mentek még ha húztam,akkor is. Nem mondanám,hogy nagy a hűtője,azt sem hogy kicsi... átlagos. A szobában hellyel közel 25 fok van. Ha leveszem az oldalát a gépnek,akkor az segít,ellenben kiengedi a hangját és olyan mintha egy gépházban lennék. Hiába zúztam teli friss pasztával,melegszik. Húzva nincs. Most dobáljam tele ventikkel?



2012. nov. 20. 20:19
 1/6 lambo96 ***** válasza:
Azt kéne. Nekem is intel van, ráadásul celeron ami még jobban melegszik, de állítom, hogy 50°C felé sose megy. Pluszba még húzva is van.
2012. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen processzorom, és nem tudtuk használni, mert nekem is nagyon melegedett.. Kukában végezte, gondolom hibás széria.
2012. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem örülök... :S Én másikat biztos,hogy nem fogok venni. ...na majd valami különös hűtést gyártok rá. Max zörömbölni fog. Azért köszi. :/
2012. nov. 24. 11:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok hogy oldottam meg? Felhúztam a procit 3,52-re és már nem tudom túlfőzni,nem kapcsol ki. Max 74 fok. WTF? :D
2012. nov. 26. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
vedd le a fűtést a szobában 16 fokra
2012. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor én fagyoskodok. :D Ha kikapcsolom a fűtést idebent,akkor is 21 fok van. Az meg már igen érdekes,ha nyitott ablaknál kell gépeznem... xD
2012. nov. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!