Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort érdemes venni...

Milyen monitort érdemes venni játékra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Karácsonyra szeretném meglepni öcsémet egy 22 colos, vagy, az árfekvéstől függően egy 24 colos monitorral. Milyet érdemes venni? LCD? LED? Elsősorban játékra használja, érdemes FULL HD monitorban gondolkodni? Nagyságrendileg 25-27 ezer forintom van rá, tudnátok ajánlani? Köszönöm!

2012. nov. 21. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Legolcsóbban 30k-ért lehet kapni 21.5 colos full HD monitort: [link]

Milyen gépe van az öcsédnek, mert lehet a gépe nem bírná a full HD-t játék alatt.

2012. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Intel Pentium g620 2.4Ghz proci

8g ddr3

Asus GTX 550 Ti 1G ddr5


Mit gondolsz, ki tudna használni egy Full HD monitort? Vagy elég lenne egy 1680* valahányas felbontású?

2012. nov. 21. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a proci miatt azt mondom, hogy nem, bár a kártyával is kompromisszumokat kéne kötni. Ettől függetlenül szerintem ha van rá keret full HD-t vegyél, mert akkor, ha a jövőben erős gépet fejlesztetek, nem kell új monitort venni a felbontás miatt.
2012. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Időközben találtam egy IPS paneles ( úgy tudom az sokkal jobb mint a TN ) 21.5 colos Asus monitort, ez mellett döntöttem, időtállóság miatt.
2012. nov. 21. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az jobb.
2012. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!