Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Series S3 350V5C...

Csabiutas96 kérdése:

Samsung Series S3 350V5C notebook: IntelŸ HD Graphics? (lent részletek)

Figyelt kérdés
Ezt a notebookot szeretném megvásárolni a thome-nál... minden megfelel (4gb ram, 500gb hdd, 2,3ghz cpu) De ez az IntelŸ HD Graphics ezt valahogy nemértem mert nemnagyon értek hozzá. ez mit takar? hány mb?

2012. nov. 23. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez egy processzorba integrált grafikus vezérlő amely a rendszermemóriát használja most így fejből nem tudom pontosan mennyi a max amit adni lehet neki, de a teljesítményét nem ez határozza meg, alapvetően netezni, filmet nézni, officra és régebbi játékokra jó lesz.

Halkan megjegyezném hogy t home-nál laptopon venni nagy bátorságra vall(inkább felelőtlenség).

2012. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egy prociba integrált vezérlő és a RAM-ból sajátít ki magának memóriát (ezt gondolom BIOS-ban lehet állítani, de 512MB bőven elég neki, szerintem még sok is). Az, hogy hány megabájtos egy videokártya az nem sokat jelent, nem azt szokta nézni egy hozzáértő (sokadlagos szempont). Teljesítménye a korábbi Intel féle integrált eszközökhöz képest sokkal jobb, de nagy csodát nem kell elvárni tőle, ha játékokban gondolkodsz.
2012. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Low grafikán Cod4 elfutna ezen a gépen? csak ezlenne nekem a lényeg...
2012. nov. 23. 11:26
 4/13 anonim ***** válasza:
De ugye tudod, hogy csak mobil internet előfizetéssel együtt lehet megvenni két év hűséggel, amúgy meg miért nem veszel asztali gépet játszani.
2012. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
zsolti, tudom a részleteket. minden oké. A vétel az nem töllem függ sajnos. Csak arra lennék kiváncsi, hogy elfutna-e ezen a cod4...
2012. nov. 23. 11:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem cod4-er is kevés ahhoz hogy élvezhetően fusson, egyébként menne rajta alacsony felbontáson low beállítással.
2012. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A cod4 lowon akadás mentesen futna?
2012. nov. 23. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:

cod4 talán még highon is menne.

Nagyon régi játék, és nagyon régi a motor.


Nézd meg ezt a weboldalt:

30 fpstöl folyamatos a kép:


[link]


Lejjebb vannak a játék tesztek, szoval 30 fps a folyamatos kép. Cod 4-et nem láttam, de a cod mw3 és black ops 1 is játszhato lowon/mediumon.

2012. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt a "cod 4 még hight-on is elmegy" Ezt ugyértetted, hogy figyelembe vetted a gép többi harverét is?
2012. nov. 23. 13:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát 4 gb ram az szinte mindenre elég manapság, meg a 2,3ghz cpu is jo. (gondolom uj notebookban 2 magos)
2012. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!