Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a laptopom (hardwer...

Elromlott a laptopom (hardwer hiba), van esélyem, hogy megjavítsam, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Én szeretném feltárni a hibát, megvásárolni az szükséges alkatrészt, ha kell. Leírom a hibát, amennyire tudom. Azzal kezdődött, hogy a képernyő elsötétedett, abban a pillanatban, amint egy kicsit a merőlegesnél hátrább hajtottam, ami nagyon zavaró volt, mert így egyszerűen nem lehet rajta nézni semmit, sőt írni se nagyon, alá kellett támasztanom egy párnával. Ez néhány hónapja tartott, itt az oldalon meg is válaszolták: "valószínűleg egy kondi haldoklik benne". Most pedig, amikor elővettem, bedugtam a konnektorba (mert az akkumulátorja már régebben tönkrement, csak így működik), bekapcsoltam, és ekkor nem kapcsolt be, hanem még az akkumulátor kijelzőről is levette a fényt, mintha nem lenne áram alatt. Ugyanekkor a bekapcsoló gomb és a kijelző körüli terület (ami a képernyő hátrahajtásakor kicsit feszül), teljesen felemelkedett. Most akkor a megoldás valószínűleg a kondenzátor cseréje, ugye? Köszönöm a segítséget!

2012. nov. 23. 19:44
1 2
 11/13 lambo96 ***** válasza:
Attól lehet csatlakoztatni.
2012. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

te vagy ennyire agyas vagy vagy szivatsz minket ?

a másik kérdésedre is válaszoltam.

2012. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy tenni, hogy komolyan veszem amit ajánlottál, és monitort csatlakoztatok, egy teljesen behalt gépre, csupán tiszteletből, de most már csak azért sem csinálok hülyét magamból. Egyébként meg, ha jól veszem ki, te is tv-szerelő vagy, nem sok tapasztalatod lehet a laptopokhoz.
2012. nov. 26. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!