Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két alaplap egy gépben....

Két alaplap egy gépben. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Láttam róla különböző képeket...de nemigazán találtam leírást hozzá...lehetséges egyáltalán? (És nem az egy tápról való működtetésre gondolok..hanem hogy együtt tudjanak dolgozni)
2012. nov. 24. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lehetséges is, baromság, pláne egy mezei felhasználónak. nem lehet, hogy olyat hallottál, hogy két CPU-t lehet beletenni ?
2012. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen

de felesleges , házi használatnál nincs jelentösége hacsak nem szervert akarsz

2012. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha van 2 ugyanolyan...mármár ősrégi...kukázottnak mondható lapom...és tanulási célnak beáldozni szeretném. Hátha később hasznát vehetném valamire.
2012. nov. 24. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet. ahhoz támogatni kéne olyan technológiát, hogy működhessenek együtt.
2012. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Olyan létezik hogy egy számítógépbe kettő vagy több processzor van, de olyan nem hogy több alaplap.

Bár baromság, de be lehet építeni egy házba is két alaplapot (persze a ház komolyabb átalakítása után). De az attól még két külön számítógépként fog működni.

2012. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!