Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a probléma a számítógépemmel?

Mi a probléma a számítógépemmel?

Figyelt kérdés
Ahogy áramot kap a gép rögtön megpróbál bekapcsolni, holott még nem indítottam és folyton újraindítja magát olyan 3 másodpercen belül, és ez addig folytatódik amíg áramot kap. Már szétszedtem és átnéztem valószínűleg a power gombbal van probléma. 1-2 javaslatot kérnék ha tényleg ez a gond, ha pedig nem akkor, hogy mi lehet még a baja. Kommenteket előre köszi!

2012. nov. 25. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tápegység baja van. A helyedben nem kapcsolgatnám, amíg ez nem válik bizonyosság v. nem cáfolódik meg, mert kárt is tehet a többi alkatrészben (ha még nem tette meg)
2012. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig még semmi baja, szétkaptam és megnéztem jobban, hát nagyon arra utalt, hogy a power gomb volt túl érzékeny, vagy nem tudom (annyira nem értek hozzá) mert így szétszedve egész jól működik és semmi baja. De az az igazság kb 13 éves tápegység van benne szóval lazán az is lehet a baja.
2012. nov. 25. 10:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még ötlete, írjon.
2012. nov. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!