Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Chieftec-iARENA GPA-500S8...

Chieftec-iARENA GPA-500S8 vagy FSP 400W FSP400-60APN?

Figyelt kérdés

FX 6100 processzor

MSI 7770 vga


Hosszú távra melyik a jobb? Vehetek majd idővel egy kicsit erősebb videókártyát, ha ilyen tápot veszek?



2012. nov. 25. 15:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igazad van ne menjünk bele. Teszt nincs az Iarenaról. Én a GPA500S8-al teljes mértékben megvagyok elégedve. Kiszolgálja a gépemet és szépen csendben teszi a dolgát.


Téma lezárva!

2012. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az egy dolog,hogy a iArena nem az életveszélyes tápok közé tartozik,de:

Rövid kábelek, viszonylag hangos(ez relatív), kis hatásfok(van ilyen szempontból javított verzió), hiányzó OCP.


Hidd el kérdező,jobban jársz az FSP-vel.

2012. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

Rövid kábelek? 39cm Cooler Master Elite Knight házam van ami ugye alsótápos és bőven elég hozzá. Sőt még sok is szerintem.


Viszonylag hangos: Mint korábban írtam amikor megvettem és beszereltem azt hittem,hogy valamit nem jól kötöttem be mert hangja egy szál sem volt. Még terhelés alatt sem. (Igaz,amikor a fordulatszám szabályzó rákapcsolt egy kicsit érezhető volt de nem eget rengetően.


Hiányzó OCP? Az Over Protection alapból benne van az Iarenában.


Az FSP Hexával egy szinten van a két tápegység. De a kérdező döntsön a saját belátása szerint. Én a Chieftecet ajánlom te az FSP-t. Szerintem ezen kár lenne vitatkozni.

2012. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Ja,a hatásfokot majd el felejtettem. 80+
2012. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
2012. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Erről van szó! Az Over Protection dominál rendesen az Iarenaban. Jó tápegység bátran ajánlom!
2012. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Teszt nincs az Iarenaról."

Ha nincs akkor miről beszélünk(komoly teszt oldalon tényleg nincs)? Ez nem pl egy Seasonic bél, hogy teszt nélkül bizalmat adjunk neki, a CWT PUFP-ot ismerjük, annak újított verziója(GPA) van ebben a Chifiben.


" Én a GPA500S8-al teljes mértékben megvagyok elégedve. Kiszolgálja a gépemet és szépen csendben teszi a dolgát. "

Ez NEM érv. Sokan a codegennel is meg vannak elégedve, szóval az, hogy működik nem jelenti azt, hogy annyira jó is lenne. Ezen a logikán ezt is írhatnád:Az iArena olyan mint a Corsair AXi mert működik.


"Rövid kábelek?"

35cm-es ATX12V-os kábel nem tudom minek számít, mert hosszúnak tuti nem.


"Az FSP Hexával egy szinten van a két tápegység."

Az APN belső már jó ideje piacon van, bizonyított, értékelhető tesztek is vannak róla. Sajnálom, de attól valami nem lesz úgy mert az mondtad.


"Ja,a hatásfokot majd el felejtettem. 80+"

A hatásfok sosem volt arányos a minőséggel, akármelyik great wall 80+ bronze csodát leiskolázza a kb 70%-os hatásfokú FSP PNF(megbízhatóságban).


"Erről van szó! Az Over Protection dominál rendesen az Iarenaban."

Na ezen jót szakadtam, már magán a megfogalmazáson, az meg, hogy abból ítélsz mert egy webshop oda írta az mg több mint röhej. Persze még ha rendelkezik is vele, annak megfelelő működése is érdekelne.

2012. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Jó akkor vegyél Corsair TX-et vagy Hexát. Csak akadj már le az iArenáról meg rólam is. Köszi!
2012. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Jó akkor vegyél Corsair TX-et vagy Hexát."

A TX nem tudom, hogyan jött ide, de ezek után mit várok...


"Csak akadj már le az iArenáról meg rólam is."

Akadjak le rólad? Én először mondok neked ellent, te nem tudom kire gondolsz. A másik válaszolónak az aránya hozzám képest 5%-al nagyobb, ha meg a múltkori "ismerkedésedre" gondolsz harttal, akkor neki meg kint van a neve.

Amúgy szívesen leakadok én rólad, de akkor ne legyen az már, hogy minden kérdésnél(visszamenőleg is) hülyézed a többit azért mert nem ajánlja az iArénát, olyan érvek alapján, hogy "nálad működik, szóval biztos kifogástalan táp." Várj most nézem itt is te voltál:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..

Aha, hát itt is hülyeséget írtál(nem újdonság).

2012. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!