Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biosban milyen almenü pontot...

Biosban milyen almenü pontot vagy kifejezést kell keresni hogy megtaláljam a cpu fordulat szabályzott?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne tedd!!


A kérdésből kiderül, hogy fogalmad sincs a CPU "fordulatszabályzóról". Ezért inkább ne állj neki mert tönkreteszed...

2012. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hohoho valószínű kis gyerek még egy gépet sem tettem tönkre csináltam már nitrogénfolyadékkal tuningot is athlon x4 651 be 6,2 ghz ;)
2012. nov. 25. 18:25
 3/7 A kérdező kommentje:
helyesen fordulat szám szabályzó de a lényeg tudjuk mire gondoltam .
2012. nov. 25. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Az fordulatszabályzó, persze...


Szerintem te a CPU tuningra gondolsz. Azt meg a CPU-nak adott feszültség emelésével lehet elérni. Na ennyire van köze a fordulatszabályozásához kisgyerek... Fingod sincs a dolgokról csak az arcod nagy...

2012. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne gyökerezzél már!


Akkor arról beszélj! A CPU-nak nincs fordulatszabályzója. Amire te gondolsz és végre negyedszerre kibökted, az a CPU ventilátor fordulata. A kettő nagyon nem ugyan az és ezzel meg azt bizonyítottad, hogy még normálisan kérdezni sem tudsz és mert ilyen kis neveletlen vagy még érdemben válaszolni sem fogok...

2012. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor legalább lennél tisztában az alapfogalmakkal.


CPU. -- CPU Fan. Ez két teljesen más dolog, csak szólok..

2012. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a cpu az elvégzi a feladatokat ,számolásokat, utasításokat,
2012. nov. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!