Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom az 5.1-es hangszó...

Hogyan tudom az 5.1-es hangszórómat a laptopomhoz csatlakoztatni? (lent)

Figyelt kérdés
az 5.1-nek 3 kivezetése van (Front, Surround, Center/Woofer), a laptopomba pedig csak 2 ilyen típusú vezetéket lehet dugni (hangszóró+mikrofon helye)

2012. nov. 25. 16:57
 1/5 lambo96 ***** válasza:

[link]

Veszel 2 ilyet, egymásba dugod, aztán be a laptop hangszóró kimenetébe és megvan a 3 hely.

2012. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ettől még 1 csatlakozóba megy 2 vezeték, a gép hogy ismerje ezt fel
2012. nov. 25. 20:27
 3/5 lambo96 ***** válasza:
Összedugod a 2 elosztót, aztán azokba beledugod a 3 jack dugót és mindegyik szólni fog.
2012. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mire gondolsz. Mert nem az a lényeg, hogy 3 kimenteti van az 5.1-ben hanem , hogy hány bemeneti. Nekem két 5.1-em van az egyik bemenetiébe az 5.1-et lehet bedugni plusz 1 sztereót amit egy olyan kábellal lehet bedugni aminek van egy jack vége és két olyan ami az 5.1 be kell. A másikban viszont van az 5.1 és még van plusz három sztereó, amit át konvertál 5.1-be. szóval szerintem inkább egy olyan kábelt vegyél (de előtte nézd meg, hogy van e rajta input ( ami a bemenetit jelenti)) aminek az egyikvége jack a másik meg ami sztereó szóval 2 vége van az egyik a jobb a másik a bal, és ezt kell bedugni a sztereo inputba . Na de ha te a kimenettel a a bemenetre gondoltál akkor szerintem egy olyan kábel kel neked ami áll egy jack ből és a vége 3 részre ágazik szét a jackot dugod majd a laptopba a 3 ágba meg a kábeleket dugod. Egyébként bocs ha érthetetlen voltam :D
2012. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
... kábeleket dugod amik az 5.1 - ből jönnek ki :D ez lemaradt
2012. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!