Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Dell számítógépek mennyire...

A Dell számítógépek mennyire jók, megbízhatók?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta,hogy ezek nagyon csendes,gyors gépek.Mennyire jók a mindennapokban,mennyire bővíthetők.Mennyire másak,mint a többi számítógép?
2012. nov. 25. 17:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A csendesség és a teljesítmény a típustól függ, de elég jól összerakott gépek. A Dell túl nagy gyártó hogy sz@rt adjon ki a keze közül. :)
2012. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De miben másak ezek a gépek mondjuk egy általam összerakott géptől?
2012. nov. 25. 18:01
 3/30 anonim ***** válasza:
Esetleg annyiban, hogy nem neked kell összeválogatnod a komponenseket, tehát nem lesz gondod a kompatibilitással. Meg persze a DELL mint név. Egyébként semmiben az égegyadta világon.
2012. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csak azért,mert az ismerősöm most vett egyet használtam és azt mondta,hogy atom jó,mivel nagyon csendes és extrém gyorsa,miatt programozók szokták venni.
2012. nov. 25. 18:04
 5/30 anonim ***** válasza:
Az hogy ha te válogatnád össze az alkatrészeket sokkal jobb gépet lehetne kihozni annyiból, mert a márkát kell megfizetni.
2012. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem vette drágán,igaz használt,de akkor is.....
2012. nov. 25. 18:06
 7/30 anonim ***** válasza:

Egyetértek, de van hogy saját kezűleg az olcsóság mellett még márkás cuccok is férnek bele...pl olcsó jól szerelt MSI/ASUS/Giga lapok, minőségibb RAM, stb...

Én mindig is elleneztem az előre összerakott gépek vásárlását. Egy csavart mozdítasz benne bukott a garancia, de ha saját kezed által épített gépben matatsz a kutyát nem érdekli, ha csak nem flexxel szerelsz ki-be VGA-t...:)

2012. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Állítólag az alaplapot is a Dell gyártja hozzá és nagyon nagy a proci és a memória közti átviteli,kommunikációs sebesség,ettől olyan különleges gépek.Programozók szeretik,aki vette az is programozó.Igaz ez?
2012. nov. 25. 18:11
 9/30 anonim ***** válasza:
Na igen, a csúcs és a szervergépeknél esetleg, de amit te és a haverjaid megtudtok venni, azokba nem ők gyártják a holmikat, csak olcsón szereznek bele alkatrészeket. Én pl úgy tudom hogy a DELL nagy előszeretettel rendel az ECS-től lapokat, de ebben nem vagyok biztos.
2012. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen vasat vett,csak ledöbbentem hogy igaz használtan,de 40-ért vette és fullra el van tőle ájulva:)
2012. nov. 25. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!