Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Dell számítógépek mennyire...

A Dell számítógépek mennyire jók, megbízhatók?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta,hogy ezek nagyon csendes,gyors gépek.Mennyire jók a mindennapokban,mennyire bővíthetők.Mennyire másak,mint a többi számítógép?
2012. nov. 25. 17:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nem rossz cuccok, még ha egy E3300-as Celeron is van benne elég gyors a gép. Ezt tapasztalom, mert fater gépében is egy E3300 van, és csont nélkül ki tudja hajtani a 4850-ét. Egyszóval nem rosszak.
2012. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Akkor vmiben csak másak,mint az átlag gépek.Egy általam összerakott Core i3-hoz hépest is gyorsabb? Abban Core2Duo proci van,többi részletet nem tudok róla.
2012. nov. 25. 18:21
 13/30 anonim ***** válasza:
Egy i3 mérföldekkel jobb mint a Core2-esek. Még az első generációsak is. A 2. és 3. generációs pedig még a Core2Quad-okat is alázza. Semmi különbség nincs, csak annyi hogy az DELL, és előre összerakott, ennyi.
2012. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondja ez a programozó ismerős,hogy a Dell lapok attól különlegesek,hogy a proci és a memória között nagy a kommunikációs sebesség,azaz nagyobb a sebesség,mint mondjuk az én Asrock lapomban.Elbújhatok a jó kis i3 Ivy Bridge-mel?
2012. nov. 25. 18:28
 15/30 anonim ***** válasza:
Hülyeség, amit mond, nyugi;)
2012. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jó ,csak amiatt ment fel bennem a pumpa,mert 95ezer Ft-ból raktam magamnak össze pont most egy új gépet,ő azt meg használtan vette 40 körül és tudta nagyon jól,hogy a majd 10 éves gépemet szeretném lecserélni,de nincs túl nagy keret rá.És,ha a Dell annyira jó,mint amennyire azt állítja,akkor tán jobban jártam volna avval és kevesebből is meg lett volna.
2012. nov. 25. 18:34
 17/30 anonim ***** válasza:
Lehet...de ha nem DELL lap van benne...és általában nem az van akkor nem érvényes ez az állítás. Te ne foglalkozz ezzel, hacsak nincs több millád egy gépre...:)
2012. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nincs több millám,csak amiatt érdekel a dolog,mert ha kevesebből jobbat is össze lehetett volna hozni,azért az nagyon nem mindegy,főleg így pénz szűkösebb időszakban.
2012. nov. 25. 18:36
 19/30 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az ilyen p.csökre...csak a szájuk nagy de nem értenek hozzá...baromság amit pofázik. Az i3 egy jó cucc. Ha ő asszonyául akarja a DELL gépét az az ő dolga...
2012. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam egy NavNGo-s programozó csak ért már hozzá bakker.
2012. nov. 25. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!