Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1. Egy számítógép átlagosan...

1. Egy számítógép átlagosan mennyit működhet (EGY NAP? , és ha többet megy a kelleténél akkor mi történhet a számítógéppel? 2. Kérdés: A gép alvó állapotban is SEED-el?

Figyelt kérdés
Köszönöm segítségeteket.

2012. nov. 25. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem kb 10 órát megy 1 nap, semmi baja :D

semmi nem fog vele történni, ha nem játszol vele napi 6-7 órát ultrán(mert ez igencsak hőtermelő)

a gép meg nem seedel alvó módban, mert ilyenkor a seed is alszik :DD

2012. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvó állapotban nem seed-el. Amúgy egy gép több napot is mehet egyhuzamban, néha én is járatom az enyémet 3-4 napig is illetve a munkahelyemen vannak állandóan járó gépek is. Baja nem lesz, max hamarabb kopnak az alkatrészek (ventilátorok), hamarabb porosodik és több lesz a villanyszámla.
2012. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ömm tényleg nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

Még egy kérdés.

A torrent nagyon terheli a gépem,mert tegnap vettem és nem akarom h elszaródjon.. Mert nekem már tegnap óta megy egyhuzamban,és én 15-20-GB-os torrenteket szoktam letölteni.

Bocsi 2 kérdés :)

2.Mivel a legérdemesebb seedelni? Ezt a kérdést úgy értem,hogy játékkal,filmel,mien méretű fájl legyen szal h mitől megy a seed,arányoz a leggyorsabban?

Előre is köszönöm.

2012. nov. 25. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:

A torrent nem terheli le a gépet, ez csak régebbi gépeknel lehet gond (pl haver töltött le egy filmet (kb. 4 GB) és már akadt neki a 240p-s youtube videó)

Álatalában olyan torrentet kell letölteni,amit sokan seedelnek, így hamar lejön és te is viszonylag sokat tudsz visszatölteni.

Remélem segítettem, ha van még kérdésed írj! :D

2012. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az csak egy gép, ha nem egy kókány sz@r, akkor nem melegszik, ebből kifolyólag mehet akármennyit.
2012. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!